Ar pagrįsta dirbtuvių, salių ir sandėlių PVC plytelių grindų kaina?

Dėl savo ypatingų savybių PVC plytelės idealiai tinka pramoninių patalpų grindims kloti. Jos pasižymi nedideliu montavimo aukščiu (maždaug 7-8 mm). Didelis privalumas įmonėms yra greitas įrengimas ir 100 % galimybė iš karto naudoti ką tik paklotas PVC plyteles, nereikia laukti, kol grindys bus paruoštos naudojimui, kaip yra su asfalto, betono ar savaime išsilyginančiomis grindimis. Dėl pakankamo savaiminio svorio grindų nereikia klijuoti. Pramoninė kokybė užtikrina itin ilgą tarnavimo laiką. Aukštos kokybės PVC grindys yra beveik nesunaikinamos veikiant sunkiems daiktams ir transporto priemonėms. Jei modulinė PVC plytelė kada nors sulūžta, ją galima labai greitai pakeisti neišardant visų grindų. Nereikia samdyti specialios įmonės ir nepatirsite jokių papildomų išlaidų.

Kodėl modulinės grindys yra geriausia alternatyva

Kai ateina laikas atnaujinti senas grindis bet kokiose pramoninėse patalpose, daugelis žmonių bando tai daryti, pavyzdžiui, epoksidine derva arba savaime išsilyginančiais mišiniais ir betonu. Tačiau tokiam remontui reikia nemažai laiko ir pinigų. Tai ypač pasakytina apie senas parduotuvių grindis, kuriose yra tepalų, dėmių, įtrūkimų ir daug kitų teršalų. Juos pirmiausia reikia pašalinti, o tai kainuoja daug lėšų. Dažniausiai grindis tenka šlifuoti ir net šratuoti. Įtrūkimus taip pat reikia šlifuoti, užpildyti nerūdijančiojo plieno spaustukais, o paskui užpildyti epoksidine medžiaga. Tai daug darbo ir išlaidų medžiagoms bei darbui. Naudojant pramonines modulines PVC grindis, nereikia iš anksto šalinti alyvos ir cheminių medžiagų dėmių, tereikia pašalinti dulkes ir šiukšles. Be to, tokias plyteles galima kloti ant plyšių. Taigi, naudodami modulinę grindų sistemą galite lengvai atnaujinti bet kurią patalpą.  O svarbiausia, kad plytelės klojamos labai greitai (iki 500 kvadratinių metrų per dieną dviem darbininkams), dėl to ilgai nesutrinka gamybos procesas, o tai padeda išvengti tiesioginių įmonės nuostolių. 

Kaip minėta, PVC plyteles galima naudoti iš karto po sumontavimo. Pavyzdžiui, epoksidines grindis galima naudoti tik po 14 ar daugiau dienų. Montuojant modulius nereikia visiškai išvalyti visos patalpos nuo įrangos. Modulines plyteles galima kloti palaipsniui, o tai labai patogu nepertraukiamai gamybai.

Dar vienas svarbus privalumas yra tas, kad modulinių PVC plytelių remontą sudaro tik pažeisto elemento pakeitimas nauju, o remontuojant epoksidinę dangą reikia perdaryti visą grindų plotą. 

Taigi iš pirmo žvilgsnio palyginti didelė PVC grindų plytelių kaina yra visiškai pateisinama ir ekonomiškai efektyvi dėl jų unikalių privalumų, padedančių sumažinti pramoninių grindų įrengimo ir remonto išlaidas ir išvengti nuostolių dėl gamybos grafiko sutrikdymo atliekant remonto darbus.

Patvariomis, tvirtomis ir kokybiškomis PVC modulinėmis grindimis, skirtomis tiek pramoniniam, tiek buitiniam naudojimui, prekiauja Lietuvos įmonė MB „Egrindija”. Geriausių grindų asortimentą rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.