Aukštos kokybės grindų danga ūkiui ar tvartui

Šiuolaikinės tvarto ir arklidžių grindys gaminamos iš PVC plytelių. Dėl specialių išgaubimų ir nelygumų šių grindų paviršiuje gyvūnų kritimo rizika sumažinama iki minimumo. Kai karvė ar arklys guli, plytelių paviršius daug mažiau spaudžia sąnarius nei betono ar mediniai paviršiai. 

Dėl PVC modulių minkštumo ir elastingumo gyvuliai gali ilsėtis gulėdami, atsistoti ir atsigulti nejausdami jokio diskomforto. Ilgesnis gulėjimo laikas padeda padidinti primilžį. 

Grindų elastingumas leidžia imituoti natūraliose kanopinių gyvūnų buveinėse esantį dirvožemį, todėl jų galūnės gauna vienodą apkrovą. Be to, ši danga pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis. Poilsio metu gyvulys patiria šilumos nuostolius per įprastas grindis. Polimerinė danga sėkmingai išsprendžia šią problemą, nes nėra hipotermijos pavojaus. Be to, dėl mažo PVC šilumos laidumo galima sutaupyti patalynės.

Polimerinė grindų danga labai palengvina tvarto ar arklidės valymo ir dezinfekavimo procesą. Yra modulinių grindų modelių su skystų gyvulinių atliekų frakcijų nutekėjimo sistema, todėl ant tokių grindų nesilaiko drėgmė. Tai teigiamai veikia gyvulių sveikatą ir apsaugo nuo traumų dėl kritimo. 

Skirtingai nei, pavyzdžiui, medinės grindys, PVC grindų danga yra labai patvari ir ilgaamžė, nesugeria drėgmės ir kvapų. Jas lengva prižiūrėti. Tokios savybės ir polimerinių grindų atsparumas cheminėms medžiagoms leidžia reguliariai valant ir dezinfekuojant laikytis higienos reikalavimų gyvūnų laikymo patalpoje.   

Aukštos kokybės grindų danga iš PVC tvartuose ir arklidėse privalumai:

  • nėra kietos, išlaiko minkštumą ir elastingumą esant žemai temperatūrai;
  • neslidžios gyvūnams ir darbuotojams;
  • užtikrina lengvą patalpos valymą ir dezinfekciją; 
  • atsparios mechaniniam poveikiui (neišsitempia, nesideformuoja, nesuspaudžia, nesuplyšta);
  • atsparūs cheminėms medžiagoms;
  • sumažina triukšmo lygį tvarte ar fermoje;
  • lengvai montuojamos (plytelės klojamos ant bet kokio lygaus paviršiaus be akivaizdžių nelygumų; moduliai tarpusavyje sujungiami specialiais užraktais dėlionės principu);
  • lengva remontuoti. Pakanka pažeistą plytelę pakeisti nauja;
  • gyvūnų patalpų eksploatavimo trukmė – daugiau kaip 10 metų.

Lietuvos įmonė MB „Egrindija” turi platų aukštos kokybės, lengvai montuojamų grindų dangų asortimentą. Čia rasite dangų gyvenamosioms patalpoms, asmeniniams sklypams, sporto salėms, biurams, baseinams, garažams, pramoninėms galimybėms, taip pat gyvulininkystės patalpoms. 

Dirbame tik su gerai žinomais gamintojais, todėl mūsų gaminiai yra aukščiausios kokybės.

Su MB „Egrindija” konsultantais galite susisiekti telefonu arba per pokalbius svetainėje. Dirbame visą parą, 7 dienas per savaitę.