Aukštos kokybės grindys, kurioms nereikia priežiūros

Sudarant žaidimų aikštelę, grindis garaže ar balkone, svarbu, kad grindys būtų patvarios, patvarios, nereikalaujančios didelių priežiūros pastangų. Deja, ne visos medžiagos atitinka pateiktus reikalavimus arba jos yra per brangios. Šios problemos sprendimas bus surenkamųjų Fortelocko ir Mosolut naudojimas.

„Fortelock“ ir „Mosolut“ plokščių savybės

Tai yra pigi grindu danga, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios gali atlaikyti bet kokias operacines apkrovas. „Fortelock“ pagrindas yra PVC, o Mosolut yra polietilenas (PP). Pateiktos medžiagos yra labai atsparios temperatūros kraštutinumams, krituliams, ultravioletinėms spinduliams. PVC ir polietileno produktų tarnavimo laikas matuojamas dešimtmečiais. Jie yra visiškai saugūs tiek žmonėms, tiek aplinkai.

„Fortelock“ ir „Mosolut“ grindys gali būti naudojamos privačiuose garažuose, šimtame, nebijant jos žalos. Polivinilo chloridui ir PP pasižymi dideliu cheminiu stabilumu, todėl, kai jie patenka į aliejaus paviršių, silpną rūgšties ar šarminius tirpalus, paviršius neatsiranda.

Be to, net jei vienas iš elementų yra sugadintas, jį galima lengvai pakeisti. „Fortelock“ ir „Mosolut“ grindų dangų dizainas yra „galvosūkis“, kai kiekviena plytelė pritvirtinta kita specialiųjų spynų pagalba.

Pateiktos medžiagos gali turėti skirtingą spalvą ir dizainą. Pavyzdžiui, „Fortelock“ linijoje yra plytelių modeliai, imituojantys natūralios medienos tekstūrą. Tarp „Mosolut“ sprendimų galite pasirinkti plastikinius produktus, panašius į terasos plokštę.

Kaip montuoti „Fortelock“ ir „Mosolut“ grindis?

Paprastai grindų dangų įrengimas „Fortelock“ ir „Mosolut“ nesukelia sunkumų. Norėdami tai padaryti, jums nereikia naudoti specialių įrankių ar turėti konkrečių įgūdžių:

  • Paruošimas. Įsitikinkite, kad pagrindas yra švarus, sausas ir lygus. Nuimkite visas šiukšles ir išdėstykite įtrūkimus ar skylutes.
  • Planuoti klojimą. Išmatuokite kambario ilgį ir plotį, pagalvokite apie grindų išdėstymą ir nuspręskite, kuria kryptimi išdėstyti lentas ar plyteles.
  • Įdiekite substratą. Jei reikia, padėkite substratą, kad užtikrintumėte grindų paviršiaus glotnumą.
  • Grindų klojimas. Pradėkite gulėti iš kambario kampo, judėdami prie priešingos sienos. Vykdykite gamintojo instrukcijas dėl konkretaus diegimo metodo.
  • Skyriavimo lentų įrengimas. Įdiekite grindjuosčių lentas išilgai kambario kraštų, kad uždarytumėte tarpą tarp grindų ir sienų.

Apskritai, „Fortelock“ ir „Mosolut“ grindų danga yra paprastas procesas, kurį gali atlikti dauguma namų meistrų. Tačiau svarbu atidžiai vykdyti gamintojo instrukcijas.