Aukštos kokybės lanksčios gamintojo Dollken grindjuostės. KUR ĮSIGYTI?

Grindjuostė – tai plokščia, standi juosta, pagaminta iš plastiko, aliuminio arba medžio, naudojama tarp grindų ir sienos, taip pat tarp sienos ir lubų esančioms siūlėms užmaskuoti. Tačiau nepatogiose vietose (kolonos, išgaubtos ar įgaubtos vietos) arba netaisyklingų geometrinių formų patalpose tokiomis juostelėmis tokių siūlių uždengti neįmanoma. Tokiais atvejais naudojamos lanksčios grindjuostės, kurios gali įgauti įvairias formas, todėl puikiai tinka kloti sudėtinguose ruožuose.   

Lanksčios grindjuostės dažniausiai gaminamos iš PVC ir naudojamos toliau nurodytose srityse:

1. Sandūroms tarp kolonų ir grindų ar lubų dangos sandarinti.

2. Siūlėms ant arkų uždengti.

3. Vietose, kur būtina apeiti vamzdžius. Anksčiau tokios vietos būdavo tiesiog paliekamos be grindjuosčių, o tai atrodė labai neestetiškai.

4. Jungtims aplink lenktus paviršius, pavyzdžiui, vonias, virtuvės stalviršius ir pan. paslėpti.

5. Dažnai tokiomis plokštėmis puošiamos daugiaaukštės lubos, kuriose gausu pusapvalių ir lenktų formų.

Lanksčių plokščių tipai

Šiuolaikinėje rinkoje yra keletas lanksčiųjų juostų tipų.

Grindjuostės juostos. Populiariausia medžiagos rūšis. Tokios juostos tokios lanksčios, kad gali įgauti bet kokią formą ir pakartoti bet kokį išlinkimą. Joms būdinga nedidelė kaina ir paprastas montavimas.

Lankstusis profilis. Kad taptų lankstus, gaminį reikia 15 minučių pamerkti į šiltą vandenį. Šis tipas yra kitoks:

– atsparumas vandeniui, todėl juos galima naudoti vonios kambaryje;

– tvirtas sukibimas su paviršiumi;

– paprastas montavimas;

– puikus derinys su bet kokia grindų danga.

Medinės grindjuostės. Šis tipas atsirado palyginti neseniai. Toks gaminys gaminamas iš ąžuolo, buko arba uosio, kurie dėl molekulinių pokyčių tampa lankstūs. Šiam tikslui naudojamas specialus impregnavimas, kuris veikia medienos struktūrą. Tokios grindjuostės laikomos specialiose vakuuminėse pakuotėse.   

Lanksčios grindjuostės iš gamintojo „Dollken” Lietuvoje

 Visame pasaulyje žinoma Vokietijos įmonė „Dollken Profiles”, turinti 100 metų istoriją, yra pirmaujanti Europoje modernių aukščiausios klasės grindjuosčių, aliuminio slenksčių ir grindų paklotų gamintoja ir tiekėja. „Dollken Profiles” gaminiai naudojami visur, kur reikia kokybės, ilgaamžiškumo ir estetikos, t. y. privačiuose namuose ir viešbučiuose, biurų pastatuose ir restoranuose, ligoninėse ir mokyklose, jachtose ir kruiziniuose laivuose. Klientai visame pasaulyje pasitiki „Dollken Profiles” gaminiais.  

Lengvai montuojamas grindų dangas tiekianti bendrovė „Egrindija” siūlo įsigyti Dollken lanksčias grindjuostes Lietuvoje už patrauklią kainą. Gaminių asortimentą galite rasti bendrovės interneto svetainėje esančiame kataloge. MB „Egrindija” specialistai gali nemokamai patarti ir suteikti informacijos apie gaminį, paskambinę telefonu arba pasikalbėję mūsų svetainėje.