Aukštos kokybės naujos kartos grindys.

Pažanga nestovi vietoje. Nuolat daromi nauji atradimai, įgyvendinamos naujos idėjos, viskas sparčiai tobulinama ir plėtojama. Ne kitaip yra ir grindų dangų pramonėje. Įprastos grindys nebepatenkina šiuolaikinių vartotojų. Atsiranda naujos technologijos ir naujos grindų dangos rūšys. Apžvelkime pažangiausias parinktis.

Skystas linoleumas

Šios rūšies grindys prekyboje pasirodė visai neseniai ir pradėjo sparčiai populiarėti. Skystas linoleumas pasižymi originaliu dizainu, dideliu našumu ir ilgaamžiškumu. Kas yra skystas linoleumas? Ši danga – tai savaime išsilyginančios grindys poliuretano pagrindu. Medžiaga yra vientisa polimerinė danga, kurios pagrindą sudaro epoksidiniai, poliuretaniniai ir cemento-akriliniai komponentai. Danga savo paviršiumi primena kietą ir lygią keraminę plytelę. Iš pradžių šis produktas buvo skirtas pramoninėms patalpoms. Kūrėjai siekė sukurti grindis, kurios nesusidėvėtų, būtų lengvai ir greitai įrengiamos ir atrodytų reprezentatyviai. Ilgainiui skystą linoleumą ėmė naudoti gyvenamųjų namų dizaineriai. Taip atsirado pirminės grindų dizaino galimybės: 3D brėžiniai, raštai, nuotraukos, natūralios medžiagos ir kt.

Skystą linoleumą galima naudoti vonios kambaryje, virtuvėje, svetainėje ar miegamajame, net garaže.

Jis klojamas savaime išsilyginančių grindų principu. Jį sudaro keli sluoksniai: pagrindas, dekoratyvinis sluoksnis (ant paviršiaus dedamas dizaino raštas arba vaizdas) ir baigiamasis apsauginis sluoksnis.

Šios dangos privalumai:

– Atsparumas dilimui;

– Nėra siūlių;

– Atsparumas vandeniui;

– Priešgaisrinė sauga;

– Atsparumas smūgiams;

– Netoksiškumas;

– Atsparumas cheminėms medžiagoms;

– Lengva valyti;

– Spalvų įvairovė.

Pagrindinis trūkumas – skysto linoleumo savaiminio surinkimo sunkumai ir didelė kaina.

Modulinė PVC danga

Kita šiuolaikinių grindų dangų rūšis – modulinės PVC grindys. Ją sudaro iš patvaraus polivinilchlorido pagamintos plytelės. Moduliai vienas prie kito tvirtinami užraktais, tarsi dėlionės. Dėl didelio patvarumo tokios grindys paklausios ne tik gyvenamosiose patalpose, bet ir pramonės ir gamybos įmonėse, sporto aikštelėse ir kt.

  Modulinių grindų privalumai:

– Paprastas ir greitas įrengimas (tokioms grindims kloti nereikia specialių įgūdžių);

– Atsparumas dilimui ir ilgaamžiškumas;

– Techninė priežiūra (pakanka pakeisti sugadintus modulius);

– Draugiškumas aplinkai;

– Atsparumas drėgmei ir karščiui/šalčiui;

– Atsparumas cheminėms medžiagoms;

– Atsparumas ekstremalioms temperatūroms;

– Puikiai sugeria triukšmą;

– Neslysta;

– Tai pigi grindų danga.

MB “Egrindija” siūlo naujausias, aukštos kokybės grindų dangas iš gerai žinomų Europos gamintojų. Įmonės specialistai apskaičiuos reikiamą grindų elementų skaičių ir parinks spalvą. Jei reikia, ant grindų dangos galime nupiešti piešinį ar logotipą ir patys įrengti grindis jūsų patalpose.