Danga terasai

Terasa yra atviriausia erdvė, todėl jos grindų danga turi būti labai patvari, atspari įvairioms oro sąlygoms ir estetiška. Todėl tokios dangos savybės kaip atsparumas šalčiui, atsparumas drėgmei, atsparumas dilimui, atsparumas aukštai ir žemai temperatūrai yra pagrindiniai reikalavimai terasos grindims.

Terasos lenta

Viena iš populiariausių grindų dangų yra paklotai. Lentos medžiaga – maumedis, kuris yra kietmedis ir nebijo drėgmės, šalčio ir karščio, nepūva. Dėl maumedžio sudėtyje esančių natūralių antiseptinių medžiagų kenksmingi vabzdžiai jame nesiveisia. Terasos lentos storis – 4-5 cm. Dėl tokio storio grindys išlieka vientisos ir tvirtos net ir po stiprių smūgių. Kad grindys nebūtų slidžios, priekiniame paviršiuje daromos vagelės. Terasos lentos tvirtinamos specialiais spaustukais, kurie užtikrina paslėptą montavimą. Taip pat naudojama minkštesnių rūšių (pušies, beržo, uosio) mediena. Kad įgautų minėtas savybes, tokia mediena specialiai termiškai apdorojama. Dėl terminio apdorojimo mediena tampa 25 kartus patvaresnė ir tvirtesnė.

Decking danga

Decking – tai lentos, pagamintos iš medienos ir polimerų kompozito. Tai yra profilio gaminys, labai panašus į medieną. Ši danga gaminama iš medienos atliekų, sumaišytų su polimerais. Decking daugeliu atžvilgių yra geresni už medieną. Jo nereikia papildomai apdoroti, kad padidėtų atsparumas drėgmei. Nedega, o tai užtikrina konstrukcijos priešgaisrinę saugą. Tokia medžiaga nesutrūkinėja, gali būti daugiau skirtingų spalvų ir atspalvių, maloni liesti. Jis tvirtinamas plastikiniais arba metaliniais spaustukais. Jį labai lengva pjauti ir gręžti. Grindų tarnavimo laikas – daugiau kaip 20 metų.

Gumos ir PVC danga

Šiuolaikinės terasos danga – tai medžiaga, pagaminta iš PVC arba gumos. Jis gaminamas ritiniais arba plytelėmis – moduliais. Ši danga yra kuo saugesnė, šilta, ja malonu vaikščioti. Jis patvarus, patikimas, atsparus dilimui. Jis labai atsparus aukštai ir žemai temperatūrai. Ji toleruoja didelę drėgmę ir drėgną valymą, todėl PVC arba guminės grindys dažnai naudojamos skalbyklose patalpose, dušuose ar pirtyse. Tai itin moderni danga, kurią galima labai greitai įrengti ir išardyti. Modulius ir plyteles galima derinti bet kokia tvarka pagal bet kokią schemą. Jis remontuojamas labai greitai ir patogiai. Guminės arba PVC plytelės yra universali elastinga danga, kurią galima naudoti ant bet kokio paviršiaus. Pageidautina, kad ritininės versijos pagrindas būtų pakankamai plokščias, be iškilimų ir įdubimų.

Taigi, pasirinkti terasos grindis nėra lengva. Paprastam žmogui geriau kreiptis į specialistus. MB „Egrindija” konsultantai padės išsirinkti geriausią grindų dangą tiek kokybės, tiek kainos atžvilgiu. Nedvejodami susisiekite su mumis. Prekiaujame geriausių gamintojų grindimis kiekvienam skoniui. Jūsų pageidavimu mūsų specialistai kambaryje paklos grindų dangą. Taip pat siūlome išsinuomoti specializuotą grindų įrengimo įrangą.