DIDMENINĖ PREKYBA NAUJOS KARTOS GRINDŲ DANGOMIS

Ar yra tokia unikali grindų danga, kuri būtų itin universali, patikima, tinkama naudoti ant bet kokio paviršiaus, bet kurioje patalpoje ar lauke ir puikiai atlaikytų įvairias apkrovas bei smūgius? „Atrodo, kad tokios nėra”, – galite pasakyti. Tačiau XXI amžiuje universalumas yra tendencija. Tobulos grindys tikrai egzistuoja. Ši danga vadinama modulinėmis PVC grindimis.

Modulinės grindų dangos – puzlė. Kas yra unikalu

Apie modulines grindis galima pasakyti daug teigiamų dalykų. Jis gaminamas pagal specialų receptą. Jo sudėtyje yra tik saugių sudedamųjų dalių, patvirtintų naudoti Europos Sąjungoje. Puzle dangos gamybai naudojamos šios medžiagos: PVC – naftos ir akmens druskos sintezės produktas; DOF plastifikatorius, kuris yra mažiau lakus; stabilizatoriai, kurių sudėtyje nėra švino ir cinko; netoksiški antipirenai, kurie yra būtini gaisrinei saugai užtikrinti.

Taigi trumpai apžvelkime modulinių grindų privalumus:

– Didelis atsparumas dilimui.  Dangos nenusidėvi esant dideliam eismo intensyvumui ir net judant sunkiajai transporto ir sandėliavimo įrangai.

– Patvarumas. Jis nesutrūkinėja ir nesideformuoja net krintant sunkiems daiktams. Tai didelis privalumas, svarbus tiek namams, tiek sporto objektams ir įmonėms.

– Didelė triukšmo absorbcija. PVC plokštės puikiai sugeria triukšmą ir neleidžia jam sklisti. Net metalinio daikto kritimas yra tylus.

– Danga yra chemiškai inertiška. Polivinilchlorido cheminis inertiškumas leidžia sėkmingai atlaikyti praskiestų rūgščių, šarmų, tirpiklių, alyvos ir benzino poveikį.

– Atsparumas drėgmei. 100 % atsparus vandeniui, todėl puikiai tinka vonios kambariams, dušams, takams prie fontanų ir baseinų.

– Atsparumas karščiui. Be problemų atlaiko didelius temperatūros pokyčius.

– Nepraleidžia šalčio. Puikiai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio iš pagrindo. Idealiai tinka vaikų kambariams ir lauko žaidimų aikštelėms.

– Lengva įdiegti. PVC grindis galima kloti ant bet kokio lygaus paviršiaus, net ant pasvirusio. Dėl unikalios plokštelių sukibimo tarpusavyje sistemos ją gali sumontuoti bet kas. Nereikia jokių specialių įgūdžių ar įrangos.

– Lengva remontuoti. Modulinės grindys surenkamos tarsi dėlionė, todėl remonto procesą sudaro tik pažeistų plytelių pakeitimas naujomis. Tam nereikia išardyti visos dangos.

– Galimybė pakartotinai naudoti. Modulines grindis labai lengva išardyti, jas patogu transportuoti ir sandėliuoti, be to, jas galima lengvai perkloti net kitoje vietoje.

Kasmet modulinės dėlionės grindys tampa vis populiaresnės. Jos taikymo sritis neribota. Jis naudojamas butuose, vaikų darželiuose, mokyklose, sporto įstaigose, medicinos įstaigose, sporto objektuose, įvairiose įmonėse ir sandėliuose. Todėl šio produkto reikia pirkti dideliais kiekiais.

MB „Egrindija” yra viena iš pirmaujančių įmonių, prekiaujančių aukštos kokybės modulinėmis PVC dangomis tiek mažmeninėje, tiek didmeninėje prekyboje. Bendrovė dirba tik su pirmaujančiais gamintojais. Todėl susisiekite su mumis per mūsų svetainę arba telefonu, ir mes mielai pasiūlysime jums bet kokį grindų dangos kiekį už priimtiną kainą.