Didmeninė prekyba grindų dangomis

„Egrindija“ internetinė parduotuvė yra oficiali prekiautojas ir įgyvendina didmeninė prekyba grindų dangomis „Fortelock“ ir „Mosolut“ iš savo sandėlio. Bendrovė tiesiogiai bendradarbiauja su gamintojais, o tai leidžia jums parduoti pateiktą plytelių tipą su minimalia marža. Be to, Egrindija prisiima visą atsakomybę už grindys kokybę, suteikdama oficialią garantiją. Pirkdami bet kurį „Fortelock“ ir „Mosolut“ produktą, būsite tikri, kad gausite kokybišką produktą, kuris atitiktų deklaruotas savybes.

Kodėl jums reikia pasirinkti „Fortelock“ grindų dangą

„Fortelock“ grindys yra pagamintos iš PVC, todėl jis yra labai patvarus ir atsparūs dėvėjimui. Ši medžiaga yra atspari vandeniui ir puikiai tinka montuoti kambariuose, kuriuose yra didelė drėgmė, pavyzdžiui, rūsiuose, vonios kambariuose ar skalbyklose. „Fortelock“ plytelės yra įvairių dizainų, įskaitant medieną, granito plyteles ir daug daugiau. Kiekvienas namo savininkas užbaigs grindis pagal tam tikro kambario dizaino stilių.

„Fortelock“ grindys turi unikalią fiksavimo sistemą, leidžiančią lengvai atlikti jos diegimą. Visas montavimo procesas primena vaikų dėlionės sulankstymą, todėl net ir be specialaus paruošimo meistras galės kloti plyteles.

Kitas nuostabus „Fortelock“ bruožas yra aptarnavimo paprastumas. PVC medžiagą lengva valyti, jai nereikia naudoti specifinių valiklių.

Mosolut dangaus savybės

Mosolut yra pagamintas iš polietileno ir pasižymi tinklo veikimu. Šios grindys gali būti idealus pasirinkimas terasoms, zonoms šalia baseino ir kitų po atviru dangumi. Skylių buvimas suteikia didelį drėgmės efektyvumą, o tai neleidžia pelėsiui ir grybeliui.

Kaip ir „Fortelock“, „Mosolut“ danga turi fiksavimo sistemą, kuri leidžia montavimui greitai ir šviesiai. Atskiros plytelės yra sujungtos viena su kita, nereikia naudoti klijų ar specialių įrankių.

„Mosolut“ dizainas yra įvairių spalvų ir stilių, o tai leidžia namų savininkams sukurti unikalų ir individualų dizainą. Terasos lenta imituojanti plytelė atrodo ypač įspūdinga.

Rezultatas

„Fortelock“ ir „Mosolut“ grindų dangos, pateiktos „Egrindija“ internetinėje parduotuvėje, yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško surenkamų grindų su paprastu montavimu ir daugybe įvairių dizainų. Jie pagaminti iš patvarių medžiagų ir aprūpinti spynomis, kurios daro montavimo procesą paprastą ir greitą.

Susisiekite su „Egrindija“ vadovu, kad gautumėte nemokamą konsultaciją ir užsisakytumėte reikiamą grindų partiją. Mes išsiųsime prekes į bet kurį Lietuvos regioną, kuriame dirba reprezentacinės nacionalinių logistikos kompanijų biurai.