„Dollken” aukštos grindjuostės – saugios ir estetiškos

Be specialių dekoratyvinių ir kartu funkcionalių grindjuosčių, kurios uždaro tarpą tarp grindų ir sienos, taip pat sukuria estetišką perėjimą tarp jų, buto, namo, biuro ar bet kurios kitos patalpos interjeras tikrai neatrodys išbaigtas ir harmoningas. Šie elementai gali skirtis medžiaga, spalva, forma, dydžiu (ilgis, plotis, aukštis). Statybinių medžiagų rinkoje siūlomos įvairių gamintojų lanksčios ir nelanksčios grindjuostės: standartinio aukščio (nuo 60 iki 89 mm), žemos (nuo 19 iki 59 mm), aukštos (nuo 90 iki 180 mm), standartinio pločio (15-21 mm), siauros (10-14 mm) ir plačios (22-28 mm).

Pagrindinės grindų grindjuosčių funkcijos, be to, kad jos puošia patalpą ir maskuoja tarpą tarp grindų ir sienos, yra šios: apsaugoti sienas ir dangas nuo drėgmės ir deformacijos, taip pat paslėpti patalpoje einančias kabelių komunikacijas.

Rinkdamiesi grindjuostę galutiniam interjero apipavidalinimui, atsižvelkite į patalpos plotą ir aukštį, jos stilių (klasika, hi-tech, minimalizmas ir pan.), asmeninį skonį ir dizaino pageidavimus.

Aukštos grindjuostės: jų naudojimo privalumai

Šiuo metu vis populiaresnės tampa nestandartinio, didesnio aukščio grindų grindjuostės.  Interjeruose jos atrodo elegantiškiau, netgi įspūdingiau, ypač jei jų spalva tinkamai priderinta prie sienų ir grindų (tonas arba kontrastas). Be to, negalime nepaminėti didesnio jų funkcionalumo. Didelių grindjuosčių privalumai yra šie

– tinka bet kokio tipo grindims;

– puikiai paslepia tarpus tarp grindų ir sienų;

– veiksmingiau apsaugo sienas nuo mechaninių pažeidimų, nešvarių purslų valant grindis;

– estetiškai ir neįkyriai maskuoja ryšių kabelius ir laidus (televizijos, interneto, prailgintuvus);

– pabrėžti kambario stilių.

Aukštos grindjuostės Dollken. Kur įsigyti Lietuvoje

Šiuo metu Vokietijos gamybos įmonės „Dollken” grindjuostės laikomos vienomis geriausių Europoje, nes yra patikimos, tobulos savo forma ir dekoratyvine elegancija. Dollken gaminių asortimentas įspūdingas: lanksčios grindjuostės nestandartinės geometrijos sienoms, aukštos ir žemos grindjuostės, virtuvės grindjuostės, grindjuostės akmens ar plytelių grindims, kiliminėms dangoms, su kabelių kanalais ir kt. Spalvų asortimentas taip pat labai platus: visų rūšių medienai, akmeniui ir plytelėms, juodos ir baltos Dollken grindjuostės – visa tai yra bendrovės asortimente. Dar vienas „Dollken” grindjuosčių privalumas – paprastas montavimas. Nereikia jokių specialių didelių gabaritų įrankių. Vienintelė pageidautina įranga yra Dollken giljotina. Šis prietaisas leidžia greitai ir lengvai nupjauti grindjuostę norimu kampu, kad būtų užtikrintas tobulas kampas, nedeformuojant ir nepažeidžiant grindjuostės išorinio apvalkalo vientisumo. 

Dollken profilių platintojas Lietuvoje yra MB „Egrindija”. Bet kokį šio gamintojo grindjuosčių kiekį, modelį ir spalvą galite užsisakyti mūsų svetainėje arba paskambinę telefonu +370 68604868. Bendradarbiavimas tiesiogiai su gamintoju leidžia MB „Egrindija” prekiauti moderniais, kokybiškais ir ekologiškais „Dollken” gaminiais palankiausiomis kainomis.