„Dollken” grindjuosčių iš plastiko savybės

Vienas populiariausių pasaulyje grindjuosčių gamintojų yra Vokietijos bendrovė „Dollken”. Ši įmonė jau seniai yra savo rinkos nišos lyderė. Dollken gaminiai platinami visame pasaulyje. Bendrovė turi savo įmones keturiuose žemynuose, kuriose dirba daugiau kaip 1400 darbuotojų. Metinė apyvarta siekia 240 mln. eurų. Dėl to „Dollken” savo klientams siūlo didžiulį įvairių grindjuosčių – tiek grindų, tiek lubų, tiek plastikinių, tiek MDF – asortimentą. Lanksčios, plačios ir siauros, šviesios ir tamsios, medinės ar plytelės – bet kokį variantą gali pasiūlyti gamintojas „Dollken”. Įmonės specialistai nuolat stengiasi tobulinti ir plėsti savo gaminių asortimentą, funkcionalumą ir ekologiškumą.

Modernios „Dollken” grindjuostės – geriausiai parduodamos

Vienas populiariausių „Dollken” grindų grindjuosčių variantų – iš ekologiško PVC pagamintas modelis su kabelio kanalu.  Šios plastikinės grindjuostės skirtos laminuotoms ir kietoms grindims. Minkšti gumuoti kraštai gerai priglunda prie grindų ir sienų, paslėpdami paviršiaus defektus, jei tokių yra. Dėl gumuotų kraštų nereikia jokių papildomų silikonų ar užpildų. Dėl įmontuoto kabelių kanalo galima pakeisti laidus jų neišmontuojant. Grindjuostė su kabelių kanalu yra praktiška naudoti, atspari drėgmei ir išoriniam mechaniniam poveikiui. Jei turite mažų vaikų ar naminių gyvūnų, įsigyti „Dollken” grindų grindjuostes, pavyzdžiui, iš SLK 50 kolekcijos, bus teisingas pasirinkimas, nes šiuos modelius lengva prižiūrėti. Be to, galite saugiai atlikti drėgną valymą naudodami buitinę chemiją, nes šios grindjuostės yra atsparios cheminėms medžiagoms ir vandeniui. Platus „Dollken” grindų grindjuosčių spalvų asortimentas leis jums sukurti unikalų interjerą. 

PVC modeliai leidžia improvizuoti: ant tos pačios tvirtinimo juostos galima tvirtinti kelių tipų grindjuostes. Lengvas montavimas ir nematomas tvirtinimas – dar vienas privalumas. Kiekviena „Dollken” grindjuostė tiekiama su atitinkamais pagal spalvą, dydį ir formą tvirtinimo elementais: išoriniu kampu, vidiniu kampu, dešiniuoju ir kairiuoju kištukais bei jungtimi. 

Oficialus „Dollken” gaminių platintojas Lietuvoje yra MB „Egrindija”. Čia galite greitai ir mažomis kainomis įsigyti bet kurio modelio šio gamintojo grindjuosčių. Platus gaminių asortimentas patenkins bet kokius dizaino sprendimus ir idėjas. MB „Egrindija” gaminių asortimentą patogiai rasite mūsų svetainės galerijoje. Įveskite svetainėje savo kontaktinius duomenis ir mūsų konsultantai su jumis susisieks. Taip pat galite skambinti mums telefonais +37068604868 ir +37061493157.