Dollken grindjuostė, imituojanti medžio ir akmens

Visame pasaulyje žinoma bendrovė „Dollken” yra viena sėkmingiausių įmonių, jau daugelį dešimtmečių gaminančių grindjuostes ir pirmaujanti PVC, HDF ir plastikinių modelių gamintoja. Dollken grindjuostės yra populiarios tarp vartotojų, o platintojai visame pasaulyje jomis pasitiki dėl gaminių kokybės ir aukštos įmonės reputacijos. Įmonė gamina įvairias grindjuostes iš medžio ir plastiko, taip pat visus joms montuoti reikalingus priedus. 

„Dollken” grindjuostės iš laminato serijos „Cubu

Šiandien „Dollken” grindjuostės gaminamos 63 originalių spalvų. Dabar Cubu serijos grindjuosčių šeima yra išties universali ir populiari tarp klientų. Cubu – tai lakoniško ir aiškaus silueto profilis. Stačiakampio skerspjūvio (4 aukščio variantai, 2 storio variantai), su HDF šerdimi, padengta polipropilenu, ir elastingais kraštais, kad kuo geriau priglustų prie grindų ir sienų – tai pagrindinė grindjuostė visoms grindims. Stačiakampes grindjuostes galima derinti su bet kokios tekstūros sienomis ir kai kuriomis klasikinėmis grindų dangomis, pavyzdžiui, parketu ar laminatu. Jos dera prie daugiau kaip 300 dekorų.

HDF šerdžiai apdoroti naudojamas polimeras yra be chloro. Palyginti su tradicinėmis MDF grindjuostėmis, „Dollken” grindjuostės yra neabejotinai atsparesnės smūgiams ir galimiems bandymams sunaikinti. Šio gamintojo grindjuostės pasižymi ne tik aukščiausia šerdies kokybe ir itin praktiškais kraštais, bet ir patentuota montavimo sistema, pagrįsta specialiai sukurta giljotina ir specialiais karšto lydymosi klijais. Speciali „Dollken” giljotina sukuria tobulą vidinį ir išorinį kampą, todėl nereikia jokių papildomų priedų.

HDF profilio polimerinė danga yra atspari vandeniui ir saugi. Viršuje ir apačioje esantys elastingi kraštai užtikrina puikų sandarumą ir uždengia nedidelius tarpus bei nelygumus.

Naujausi „Dollken” kūriniai – „Cubu Touch&Style” serijos grindjuostės. Jų paviršius su 3D efektu suteikia nuostabų lytėjimo pojūtį ir natūraliausiai imituoja medieną. Dekoro arsenale yra daugiau kaip 30 medienos atspalvių variantų. Šios grindjuostės storis – 18 mm. Tai optimalus sprendimas natūralaus medžio grindims, PVC dizaino plytelėms ir laminuotoms grindims.

Cubu Stone&Style grindjuostės – tai nauja gaminių linija, kurioje unikalios eksploatacinės savybės derinamos su naujausiomis šiuolaikinio dizaino tendencijomis. Patrauklios spalvos puikiai dera prie natūralaus akmens ir betono grindų dangų, taip pat tinka vinilo ir kvarcinio vinilo grindų dangoms, imituojančioms natūralų akmenį. Grindjuostės storis – 13 mm. Ją galima rinktis iš 10 skirtingų atspalvių.

Oficialus „Dollken” platintojas Lietuvoje yra MB prekybos įmonė „Egrindija”. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti tinkamą grindjuostės modelį savo unikaliam dizainui. Patvarios ir kilnios Dollken grindjuostės – MB „Egrindija” prekių katalogo pasididžiavimas. Mūsų konsultantai visada padės išsirinkti ir apskaičiuoti reikiamą grindjuosčių skaičių bei kitus mūsų internetinės parduotuvės pasiūlymus.