DOLLKEN GRINDJUOSTĖ SU AKMENS IMITACIJA ARBA MEDIENA. KUR ĮSIGYTI?

„Dollken” yra grindų dangos ekspertas. Įmonė rinkoje veikia jau daugiau nei 100 metų. Ji veikia kaip įvairių tipų grindjuosčių (grindų grindjuosčių, sisteminių grindjuosčių, lanksčių grindjuosčių, stalinių grindjuosčių), kampuočių ir kištukų, aliuminio profilių ir profesionalaus LED apšvietimo tiekėja. Korporacija „Dollken” nuolat rūpinasi plėtra ir reguliariai pristato naujas kolekcijas, kad kuo geriau atitiktų visas grindų dangos tendencijas.

Dollken gaminiai pasižymi kokybe, ekologiškumu, ilgaamžiškumu ir unikalia išvaizda. Įmonė specializuojasi grindjuosčių ir grindų profilių gamyboje. Nuo gryno plastiko pagrindu sukurtų sprendimų iki aukštos kokybės grindjuosčių su HDF šerdimi – gaminiai kuriami tik klientams ir kartu su jais. Dėl to jie idealiai atitinka profesionalių grindų montuotojų reikalavimus. 

„Dollken” lanksčios grindjuostės

Šios grindjuostės ypač gerai tinka naudoti su lanksčiomis PVC grindų dangomis. Jas galima greitai sumontuoti, lengva įrengti ir jos sukuria harmoningą sienos ir grindų jungtį. Grindjuostės atitinka REACH reglamento reikalavimus ir jose nėra jokių kenksmingų minkštiklių.  

Dollken sistemos grindjuostės

Galima rinktis labai įvairių spalvų ir dydžių, todėl jas galima estetiškai priderinti prie bet kokių grindų. Jos turi lanksčius kraštus, kad būtų galima kompensuoti sienų ir grindų nelygumus, ir jas lengva sumontuoti. Jos taip pat pasižymi funkcionalumu (turi kabelių kanalą) ir įvairiapusiškumu (tas pats pagrindas turi skirtingus dekoratyvinius profilius.

CUBU grindjuosčių tipai

  1. CUBU Décor core – tai modelis, skirtas visų tipų grindims. Aukštos kokybės HDF grindjuostės šerdis, tankiai padengta medžiaga be chloro.
  2. CUBU Flex life – tai aukštos kokybės grindjuostė su kieta šerdimi, labai atspari bet kokiems pažeidimams.
  3. Hamburg Style – patvarus ir estetiškas modelis su HDF šerdimi, apsupta PP/TRE polimeru be chloro, gaminamas kelių dydžių ir skirtingų spalvų. Jis sukurtas elegantišku Hamburgo stiliumi.
  4. „CUBU Touch&Style” – tai nauja grindjuosčių versija, pasižyminti trimačiu reljefiniu paviršiumi. Tai grindjuostės su HDF pagrindu ir reljefiniu paviršiumi, imituojančiu medienos tekstūrą. 
  5. CUBU Stone&Style – tai patvarus ir estetiškas kelių dydžių variantas, primenantis akmenį. 

Dollken grindjuosčių asortimentas ir kainos MB „Egrindija” įmonės internetinėje parduotuvėje

Pirmaujanti prekybos įmonė MB „Egrindija” siūlo įsigyti bet kokios spalvos ir tekstūros Dollken grindjuosčių, įskaitant akmens ar medžio imitaciją, Lietuvoje. Čia visada rasite tinkamą modelį bet kokiu kiekiu. Būdami oficialūs „Dollken” platintojai, grindjuostes parduodame mažiausiomis kainomis, nes bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintoju be tarpininkų.

Geriausias grindų dangas ir grindjuostes rasite MB „Egrindija” internetinėje parduotuvėje.