“Dollken” grindjuostės – puikus pasirinkimas bet kokioms grindims

Pirmaujančios Vokietijos bendrovės “Dollken” gaminamos grindjuostės CUBU yra puikus grindjuostės variantas bet kokioms grindims. Visos CUBU grindjuostės yra itin atsparios pažeidimams. Tai lemia aukšta naudojamų medžiagų kokybė: šerdis yra didelio tankio MDF plokštė, pagaminta iš sertifikuotos spygliuočių medienos ir padengta dilimui atspariu poliolefinu. Ilgaamžiškumas, atsparumas nusidėvėjimui ir plyšimui, atsparumas drėgmei, greitas ir tikslus montavimas, užtikrinantis neprilygstamą išorinių kampų apsaugą nuo smūgių – tai šios modernios grindjuostės sėkmės sudedamosios dalys.

CUBU grindjuosčių privalumai:

 • Aukšta kokybė;
 • Absoliutus ekologiškumas (saugu naudoti tiek gyvenamosiose patalpose, tiek viešosiose įstaigose: mokyklose, vaikų darželiuose, gydymo įstaigose ir kt;
 • Atsparumas mechaniniams pažeidimams;
 • Atsparumas drėgmei;
 • Turi tobulus vidinius ir išorinius kampus be papildomų priedų;
 • Lengva surinkti naudojant “Dollken” įrankius;
 • Tinka visų tipų grindims.

“Dollken” grindjuosčių CUBU modeliai

 1. Pagrindinė CUBU grindjuostės versija, kuri užmaskuoja technologinį tarpą tarp sienos ir grindų iki 13 mm. Galima rinktis iš keturių aukščių ir kelių dekorų.
 2. Modelis CUBU XL, uždengiantis iki 18 mm pločio technologinę siūlę tarp sienos ir grindų. Tai optimalus sprendimas natūralaus medžio ir laminato grindims. Ši grindjuostė yra dviejų aukščių ir trijų spalvų.
 3. CUBU Hamburg Style. Šios grindjuostės storis jau yra 19 mm. Šis modelis yra optimalus sprendimas natūralaus medžio ir laminato grindims.
 4. CUBU Touch & Style – tai nauja grindjuostės versija. Paviršius su 3D efektu suteikia malonų lytėjimo pojūtį ir užtikrina natūraliausią gaminio išvaizdą. Grindjuostės storis yra 18 mm. Ji tinka natūralaus medžio, PVC dizaino plytelėms ir laminuotoms grindims.
 5. CUBU Stone & Style. Pasižymi patraukliu moderniu dizainu. Spalvos puikiai dera prie natūralaus akmens ir betono grindų, taip pat tinka vinilinėms ir kvarcinėms vinilinėms grindų dangoms, imituojančioms natūralių paviršių dekorą. Šios grindjuostės storis yra 13 mm. Ją galima rinktis iš 10 spalvų. 
 6. CUBU Premium. Ji turi itin tvirtą metalizuotą dangą, todėl šią grindjuostę galite naudoti kaip bet kokio dizaino projekto “akcentą”. Plotis yra 13 mm. Galima rinktis iš 6 spalvų.

Šiandien “Dollken” laikoma pasauline aukštos kokybės MDF ir plastikinių grindjuosčių gamybos lydere. Šis gamintojas taip pat gamina aliuminio slenksčius ir modernų LED apšvietimą.

Dollken gaminamomis grindjuostėmis Lietuvoje prekiauja prekybos įmonė MB “Egrindija”. Čia rasite platų vokiškos kokybės ir patikimumo gaminių asortimentą. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir išsirinkite reikiamą modelį, o MB “Egrindija” konsultantai mielai padės gauti papildomos informacijos ir patars dėl kiekvieno gaminio techninių savybių.