„Easydek” grindų apsaugos produktai ir jų savybės

Gerai žinoma Olandijos bendrovė „Easydek” specializuojasi apsauginių lipnių plėvelių, neslidžių neaustinių medžiagų ir kitų itin veiksmingų gaminių, skirtų laikinai apsaugoti pastato vidaus elementus statybos, remonto ir transportavimo darbų metu, gamyboje. Šiandien „Easydek” gaminiai turi didelę paklausą visame pasaulyje, įskaitant Europą ir Artimuosius Rytus.

Grindų apsaugai „Easydek” siūlo:

  1. Apsaugines plėveles. Tai iš patvarios medžiagos pagamintos plėvelės, kurios dedamos ant grindų, kad remonto darbų metu apsaugotų jas nuo įbrėžimų, purvo ir drėgmės. Viršutinis plėvelės sluoksnis padengtas specialiais klijais, kurie patikimai pritvirtinami prie grindų paviršiaus, todėl ją labai lengva įrengti. Ją nuėmus nelieka jokių klijų pėdsakų. Yra galimybių apsaugoti kilimus, kilimines plyteles ir minkštus laiptus.
  2. Apsauginė tekstilė. Tai drėgmei atsparūs tekstiliniai kilimai, kurie apsaugo grindis nuo smūgių, purvo ir dulkių. Jos padeda išvengti paslydimo atliekant remonto darbus. Tinka visų tipų grindims. Įskaitant variantus, kurie užtikrina patikimą  parketo, savaime išsilyginančių ar betoninių grindų, grindų iš natūralaus akmens, plytelių, linoleumo apsaugą
  3. Apsauginiai lakštai. Tai lengvos ugniai atsparios, drėgmei atsparios plastikinės dengiamosios plokštės, skirtos laikinai uždengti, užsandarinti ir apsaugoti įvairius paviršius. Lakštus sudaro du sluoksniai, tarp kurių yra skersinės siūlės. Jie geriausiai tinka apsaugoti parketui ar laminuotoms grindims. Šios plokštės yra universalios. Jomis galima dengti ne tik grindis, bet ir langų rėmus, lubas, laiptus, kolonas, turėklus ir kt. Jas galima naudoti pakartotinai. 
  4. Lipnūs kilimėliai. Įrengiami prie įėjimo į patalpą, kad sumažėtų dulkių. Specialus sluoksnis lengvai sulaiko dulkes. Apatinėje pusėje yra lipnus sluoksnis, kuris užtikrina, kad kilimėlis nejudėtų ir tvirtai laikytųsi. Šis kilimėlis automatiškai pašalina dulkes iš po žmonių, įeinančių į patalpą, kurioje atliekami remonto darbai, arba išeinančių iš jos, batų. Easydek kilimėliai turi šešiasdešimt savaime lipnių sluoksnių, kurių kiekvieną, kai jis nešvarus, lengva nuimti. Sluoksniai yra sunumeruoti. Skaičius rodo, kiek sluoksnių liko.

Lietuvos prekybos įmonė MB „Egrindija” siūlo visą „Easydek” gaminių asortimentą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite lengvai užsisakyti bet kokį „Easydek” gaminį reikiamu kiekiu geriausiomis kainomis. Visus klausimus apie MB „Egrindija” gaminius galite užduoti mūsų svetainės pokalbių kambaryje arba telefonu: +370 686 04 868. Jei mūsų internetinės parduotuvės atsiliepimų formoje paliksite savo kontaktinius duomenis, būtinai jums perskambinsime ir patarsime.