„EASYDEK” TEKSTILINĖ APSAUGINĖ GRINDŲ DANGA

Prieš pradedant remontą labai svarbu apsaugoti paruoštus paviršius nuo dulkių, dažų, apdailos medžiagų, smūgių ir kitų veiksnių. Dengiamosios medžiagos, pavyzdžiui, modernios tekstilės pagrindu pagamintos apsauginės plėvelės, padės sumažinti tokią riziką.  Olandijos bendrovės “EasyDek” gaminama apsauginių grindų dangų serija “Multi cover Air Plus” yra lengvos, kvėpuojančios savaime prilimpančios flizelinės plėvelės. Ją sudaro keli sluoksniai. Neslystantis apatinis sluoksnis yra neaustinis ir turi specialų vandeniui atsparų lipnų sluoksnį. Taip užtikrinama saugi darbo aplinka be pavojaus paslysti ir nukristi. Plėvelės struktūra leidžia išgaruoti nuo grindų likusiai drėgmei, kuri po įrengimo dar nesukietėjo, o šios tekstilinės dangos viršus yra atsparus vandeniui. Dėl patvaraus viršutinio sluoksnio į grindis negali prasiskverbti nešvarumai. Multi cover Air Plus dangą galima greitai ir lengvai įrengti. 

Kaip ji naudojama

EasyDek Multi cover Air Plus yra apsauginė tekstilinė grindų danga, skirta naudoti atliekant renovacijos, statybos ar krovos darbus ant tokių grindų kaip parketas, laminatas, savaime išsilyginančios, vinilinės plytelės ir net kilimai. Dėl savo kvėpuojančios struktūros ši grindų apsauginė plėvelė puikiai tinka naujai įrengtoms grindims (parketui, keraminėms plytelėms, savaime išsilyginančioms grindims). Kitas modelis, “Multi cover Air Pro”, naudojamas naujai paklotiems natūralaus akmens paviršiams dengti. 

“Multi cover Air Plus” yra įvairių dydžių. Lakuotiems ar dažytiems laiptams dengti apsauginė plėvelė tiekiama 60-80 cm aukščio ritiniais. Tai standartinis dydis, taikomas daugumai laiptų. Dėl patogaus lipnaus sluoksnio ši plėvelė patikimai prilimpa prie paviršiaus.

Apsauginės plėvelės “Multi cover Air Plus” privalumai

  1. Ji turi atvirkštinį vyniojimą, todėl ją galima greitai ir lengvai išskleisti net su koja.
  2. Naudojant šią vatą patikimai apsaugomos grindys nuo drėgmės, dažų, lakų, purvo ir mechaninių pažeidimų.
  3. Lengvai praleidžia orą (70 g/m2 per dieną).
  4. Turi neslystantį sluoksnį, kuris leidžia saugiai atlikti statybos darbus arba nešti baldus, statybines medžiagas, daiktus.
  5. Šią plėvelę galima naudoti kelis kartus.

Bet kurį “EasyDek” Lietuvoje gaminamų apsauginių plėvelių grindims, laiptams, langams ar stikliniams paviršiams variantą galite įsigyti pirmaujančios įmonės MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Su mumis galite susisiekti paskambinę telefonais +370 614 93157 arba +370 686 04868. Taip pat galite užduoti klausimus įmonės svetainės pokalbių kambaryje arba užpildę atsiliepimų formą.    

Modernių grindų dangų, grindjuosčių ir joms skirtų apsauginių plėvelių rasite MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje