„FORTELOCK” DANGA KOMERCINĖMS PATALPOMS – PELNINGA INVESTICIJA

Komercinių patalpų grindys gerokai skiriasi nuo kitų konstrukcijų. Jas įrenginėjant naudojamos šiuolaikinės technologijos ir nustatomi eksploatacinės apkrovos standartai. Tokioms grindims priskiriamos biurų, parduotuvių, sandėlių, prekybos ir pramogų centrų, švietimo ir medicinos įstaigų ir kt. grindys.

Komercinių patalpų dangos “Fortelock” yra idealus sprendimas. Šios grindys yra labai patvarios ir atsparios apkrovoms. Galima rinktis įvairių spalvų ir raštų. Dėl plataus panaudojimo spektro “Fortelock” plytelės yra idealus grindų dangos sprendimas, nepriklausomai nuo jos naudojimo intensyvumo.

Fortelock modulines plyteles su užraktu galima įrengti ant bet kokio paviršiaus ir bet kurioje patalpoje. Jos yra įvairių spalvų ir raštų. Medžiaga, iš kurios jos pagamintos, užtikrina šiluminį ir akustinį komfortą, puikiai slopina vibraciją ir triukšmą.

 Plytelės “Fortelock” sukurtos taip, kad jas būtų galima sumontuoti greitai ir nereikėtų profesionalų pagalbos. Montuojant tereikia guminio plaktuko ir peilio. Modulinėms PVC plytelėms taip pat nereikia specialiai paruošti pagrindo, pakanka, kad jis būtų gana lygus.

Komercinėms patalpoms skirti “Fortelock” moduliai atlaiko labai dideles apkrovas, todėl juos rekomenduojama naudoti kaip grindis sandėliams ir patalpoms, kuriose grindys intensyviai naudojamos (oro uostuose, prekybos centruose, parduotuvėse, parodose, švietimo įstaigose). Plytelės gali būti įvairių spalvų ir tekstūrų, todėl jas galima išdėstyti taip, kad būtų pažymėtos specialios zonos ar praėjimai.

Dėl galimybės greitai sumontuoti ir išmontuoti bei transportuoti “Fortelock” daugkartinio naudojimo grindų danga idealiai tinka laikiniems komerciniams projektams. Pavyzdžiui, organizuojant parodas, viešus renginius, turgavietes ir pan.  

“Fortelock” danga sandėliams

Žinoma, sandėlio grindys, veikiamos tam tikrų mechaninių ir cheminių apkrovų, turi atitikti tam tikras eksploatacines savybes: 

  • atlaikyti dideles krovinių ir mašinų apkrovas, krentančių sunkių daiktų smūgius
  • neturėtų kelti dulkių;
  • atsparumas dilimui;
  • cheminis atsparumas agresyvioms medžiagoms;
  • didelis ekologiškumas;
  • neturėtų slysti; 
  • priešgaisrinė sauga; 
  • antistatinės savybės;
  • atsparumas temperatūros ir drėgmės pokyčiams.

“Fortelock” PVC grindys atitinka absoliučiai visus šiuos reikalavimus. Visi šios visame pasaulyje žinomos bendrovės gaminiai garsėja neįtikėtinu patikimumu ir ilgaamžiškumu.

Šiuo metu “Fortelock” grindys laikomos pačiomis universaliausiomis ir moderniausiomis pramoninėms ir komercinėms patalpoms skirtomis grindimis.

Fortelock gaminių galite įsigyti oficialaus platintojo Lietuvoje MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Siūlome bet kokio kiekio, net didelėms pramoninėms patalpoms skirtas bet kokios spalvos ir tekstūros plyteles. MB “Egrindija” specialistai nemokamai parengs profesionalius jūsų būsimų grindų eskizus ir atliks reikiamus skaičiavimus. Palikite užklausą svetainėje ir mes su jumis susisieksime.