„FORTELOCK” DANGOS PRIVALUMAI KOMERCINĖMS PATALPOMS

„Fortelock” PVC plytelės jus įtikins savo ilgaamžiškumu, paprastu montavimu ir prieinama kaina. Desperatiškai ieškote naujų grindų dangos variantų savo komercinėms patalpoms, tačiau pramoninės sunkiasvorės grindys yra labai brangios ir reikalauja daug laiko bei specialistų montavimo? Fortelock puikiai žino šias problemas, todėl sukūrė jums puikią alternatyvą: tarpusavyje sujungtas grindų plyteles, kurias greitai gali sumontuoti bet kas. Jums tereikia guminio plaktuko ir peilio. Vienintelis pasiruošimas – nuvalyti pagrindą. O tinkamai prižiūrint, PVC plytelės tarnaus iki 25 metų. Dėl naujoviškos „Air-Flow-System” sistemos, padedančios plytelėms kvėpuoti, po plytelėmis neužsilaiko vanduo, todėl jos nepradeda pūti ir nesusidaro grindjuostės.

Itin praktiškos ir gražaus dizaino užrakinamos plytelės

Komercinėms patalpoms skirtos blokuojamosios dangos „Fortelock” yra tvirtos, ilgaamžės ir gražaus dizaino: jas galima rinktis klasikinių spalvų, pavyzdžiui, juodos ir pilkos, taip pat ryškesnių atspalvių. Tai leidžia jums zonuoti teritoriją. Taip pat galima įsigyti plytelių su jūsų logotipu arba įmonės pavadinimu.

Neįtikėtinai greitas montavimas, pramoninis tvirtumas, galimybė pakartotinai naudoti ir lengvas transportavimas – štai kas yra „Fortelock” plytelės.

Standartinis grindų atnaujinimas užima daug laiko ir kainuoja brangiai. Pirma, reikia specialistų, kurie tai atliktų už jus, antra, paprastai praeina kelios dienos ar net savaitės, kol vėl galite naudotis komercinėmis patalpomis (garažu, parduotuve, sporto sale, kavine, automobilių plovykla ir t. t.). Visos šios kliūtys liko praeityje su „Fortelock” PVC grindų plytelėmis. Viskas, ko reikia, kad vos per valandą padengtumėte 46 kvadratinių metrų plotą, yra guminis plaktukas ir peilis. Nereikia samdyti profesionalų šiam darbui atlikti. Nereikia laukti, kol galėsite naudotis grindimis. Ant „Fortelock” grindų dangos galima vaikščioti iš karto po įrengimo ar remonto.  

Norėdami paruošti grindis, tiesiog kruopščiai jas nušluostykite. Alyvos dėmės nėra problema, nes plytelių polimerinė struktūra yra atspari daugumai alyvų ir cheminių medžiagų. Jei pagrindas per daug nelygus, rekomenduojama jį išlyginti betonu ar panašiu mišiniu, tačiau tai tik rekomendacija, kad paviršius būtų kuo tobulesnis. Nedideli nelygumai ar skylės neturės įtakos plytelių sukibimui su grindimis.

Fortelock PVC plytelės klojamos nuo patalpos vidurio iki kraštų, kur tarp plytelių ir sienos turi likti 5 mm technologinis tarpas. 

„Fortelock” dangos garažams ir automobilių plovykloms

Itin patvarios „Fortelock” plytelės yra labai geras sprendimas garažams ir automobilių plovykloms, nes:

  1. Atsparios dinaminėms ir statinėms apkrovoms.
  2. Nesideformuoja nuo svorio.
  3. Atsparus drėgmei.
  4. Atsparus cheminėms medžiagoms, įskaitant benziną ir variklio alyvą.
  5. Atsparus temperatūros pokyčiams.
  6. Sugeria triukšmą.
  7. Nepraleidžia šalčio
  8. Turi daugybę spalvinių sprendimų, todėl prireikus galėsite pažymėti grindis.
  9. Lengvai ir greitai taisoma.

Lietuvos įmonė MB „Egrindija” jau daug metų bendradarbiauja su gamintoju „Fortelock” ir savo internetinėje parduotuvėje gali pasiūlyti platų šios įmonės PVC plytelių asortimentą maloniomis kainomis.