Fortelock garažo danga – kokybė ir patikimumas

Daugumai automobilių savininkų garažas yra svarbi vieta, kurioje galima ne tik palikti automobilį nakčiai, bet ir valandų valandas praleisti atliekant smulkius savo geležinio žirgo remonto darbus. Daugelis savo garažą netgi paverčia automobilių remonto dirbtuvėmis. Toks daugiafunkciškumas kelia ypatingus reikalavimus garažo erdvės įrengimui, įskaitant grindų dangą, kuri turi būti patikima, patvari, saugi ir patogi tiek automobiliui, tiek savininkui.    

Ne kiekviena grindų medžiaga gali būti naudojama garaže. Danga turi atitikti šiuos reikalavimus:

– Atlaikyti reguliarias automobilio svorio apkrovas. Be to, garažuose dažnai būna sunkių įrankių ir įrangos, kurie taip pat spaudžia grindis.

– Ilgaamžiškumas. Sunkios dalys, įrankiai ir kiti daiktai periodiškai krenta ant grindų, todėl danga turi lengvai atlaikyti staigią dinaminę apkrovą (netrupėti, nelūžti ir nesusidaryti įtrūkimų).

– Atsparumas drėgmei. Kai lauke lyja ar sninga, automobilis į garažą atneša drėgmės iš gatvės, o drėgnas valymas taip pat prisideda prie drėgmės kaupimosi. Todėl grindys neturėtų pūti ir pelėti.

– Atsparumas agresyvioms medžiagoms. Prižiūrint automobilį naudojamas benzinas, valiklis, antifrizas, alyva ir kitos medžiagos, kurios patekusios ant kai kurių medžiagų gali jas pažeisti. Todėl garažui reikia rinktis cheminių medžiagų nebijančias grindis.

– Atsparumas ugniai. Kadangi garaže laikomos degios medžiagos, visas patalpos įrengimas turi atitikti priešgaisrinės saugos reikalavimus, įskaitant grindų dangą.

– Atsparumas ekstremalioms temperatūroms. Daugumoje garažų nėra šildymo. Tai reiškia, kad grindų danga bus nuolat veikiama temperatūros pokyčių. Todėl svarbu, kad ji nesugriūtų ir nesideformuotų.

Reikalavimai gana griežti, tačiau yra šiuolaikinių grindų dangų, kurios lengvai atlaiko visus agresyvius poveikius ir apkrovas, veikiančias tipinio garažo grindis. „Fortelock” plytelės iš PVC – idealus sprendimas garažo apdailai. Žinomas Čekijos gamintojas „Fortelock” gamina modulines grindų dangas, skirtas paviršiams, kurie eksploatacijos metu patiria didžiausią apkrovą. Be to, „Fortelock” grindys išsiskiria vandeniui atspariomis savybėmis, garso izoliacija ir atsparumu cheminėms medžiagoms. Plytelėms įrengti nereikia jokių specialių įgūdžių.  Fortelock grindis galima labai greitai pakloti ant bet kokio lygaus paviršiaus. Ją galima remontuoti pakeičiant pažeistas plyteles.

Aukštos kokybės modulinių garažo grindų „Fortelock” Lietuvoje galite įsigyti iš oficialaus įmonės pardavėjo – MB „Egrindija”. Užsakymą grindų dangai įsigyti galite pateikti mūsų svetainėje. MB „Egrindija” konsultantai padės išsirinkti tinkamas grindis ir apskaičiuos reikiamą elementų skaičių. 

Įmonė MB „Egrindija” visada siūlo kokybiškus gaminius gamintojo kainomis.