Geriausia danga prie BASEINŲ, vandens parkams ir dušams

Esu tikras, kad visi bent kartą paslydome ant plytelių aplink baseinus. Sakyti, kad kritimas ant tokio kieto paviršiaus kelia labai didelę riziką susižeisti, yra per maža. Iš tiesų tradicinės grindų dangos baseinų zonose yra labai pavojingos. Juk ant plytelių patekus drėgmei ir vandeniui, jos tampa labai slidžios. Be to, plytelės neturi jokių smūgius sugeriančių savybių, o tai padidina galimybę susižaloti nukritus. Tačiau šiuolaikinės grindų dangos visiškai išsprendžia saugumo problemas, yra labai patogios ir malonios liesti. 

Guminės grindų dangos

Šiuolaikinės guminės dangos, kurių pagrindą sudaro trupiniai ir EPDM granulės, tapo absoliučiu bestseleriu dėl unikalių medžiagos savybių, kurios, be kita ko, išsprendžia pagrindinę problemą – užtikrina patikimą basų kojų ar paplūdimio batų sukibimą su paviršiumi aplink baseiną ar dušą, net ir esant vandeniui. Be to, guminė danga pasižymi puikiomis amortizuojančiomis savybėmis, todėl išvengiama traumų nukritus. Guminės dangos prie baseinams paprastai gaminamos kvadratinių plytelių pavidalo. Jos yra 500×500 mm dydžio ir sveria 5,25 kg. Plaukimo baseinams optimalus plytelių storis yra 25 mm. 

Tokią dangą įrengti labai paprasta. Jei klojate guminę dangą ant plytelių pagrindo, turėtumėte naudoti poliuretano pagrindu pagamintą klijavimo mišinį. Jis yra atsparus drėgmei ir taip pat yra pačių plytelių dalis. Guminės grindys gali būti naudojamos tiek vidaus, tiek lauko baseinams. Dėl atsparumo dėvėjimuisi ir aukštų eksploatacinių savybių žiemai dangos nereikia nuimti. Ji gali atlaikyti itin žemą temperatūrą, o medžiagos savybės neišnyksta atšalus.

Modulinė PVC danga

Dar vienas modernus sprendimas baseinams, dušams, pirtims ir vandens parkams – modulinė PVC danga. Tokias grindis galima sumontuoti labai greitai. Montuojant nereikia jokių klijų ar specialios įrangos. Tokios grindys surenkamos kaip dėlionė. 

PVC danga 100 % atspari drėgmei, visiškai neslidi, maloni liesti ir nepraleidžia šalčio, todėl vaikščioti ja ne tik saugu, bet ir malonu net vaikams. Be to, modulinių PVC plytelių nugarėlėje esantys kanalai nuleidžia drėgmę į nutekamuosius vamzdžius, todėl ant jų nesiveisia pelėsis ir grybelis. Be to, ant tokios dangos lengva atlikti valymo ir sanitarines priemones, nes medžiaga yra atspari cheminėms dezinfekavimo priemonėms. 

PVC danga atspari temperatūros pokyčiams, mechaniniam poveikiui ir saulės spinduliams.

Dėl plačios spalvų gamos modulinės PVC plytelės idealiai tinka bet kokiems raštams baseinuose ir vandens parkuose kurti.

Modernių, itin patikimų ir aukštos kokybės grindų baseinams, dušams ir pirtims galite įsigyti Lietuvos įmonės MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Čia tikrai rasite bet kokio tūrio, bet kokios spalvos aukščiausios kokybės grindų dangą. Paskambinkite arba palikite užsakymą mūsų svetainėje ir įmonės konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją. Mūsų grindys yra ne tik kokybiškos, bet ir nebrangios, nes dirbame tiesiogiai su gerai žinomais gamintojais.

MB “Egrindija” garantuoja savo gaminių kokybę, patikimumą ir mažą kainą.