Geriausia grindų danga lauko terasai ir KIEMUI

Terasa – tai teritorija, kuri yra pagrindinis praėjimas tarp namo ir gatvės. Terasa – tai teritorija, apsupta pastato sienų, bet be stogo. Terasai ir kiemeliui bendra tai, kad jie yra atviri krituliams, vasaros karščiui ir žiemos šalčiui. Todėl grindų dangos pasirinkimas jiems yra sudėtinga ir atsakinga užduotis.  Medžiagos, kuriomis jos dengiamos, turi išlaikyti savo išvaizdą ir funkcionalumą sudėtingomis sąlygomis. Panagrinėkime pagrindinius privačių namų lauko erdvių grindų dangos tipus.

Dangos lauko terasoms ir kiemui

Paklotai iš kompozicinių medžiagų. Tai specializuota paklotų plokštė. Jis pagamintas iš medienos ir polimerų kompozito, kurį sudaro 20 % plastiko ir 80 % smulkintos medienos. Kompozitinės paklotų dangos yra puiki natūralios medienos alternatyva. Jame harmoningai dera medžio estetika ir plastiko patikimumas bei praktiškumas. Tokios lentos atrodo lygiai taip pat kaip natūralios, tačiau jas daug lengviau prižiūrėti. Kompozitinė medžiaga yra maloni liesti, joje nėra įtrūkimų ar mazgų. Dėl išilginių griovelių jis neslysta. Paklotai iš kompozicinių medžiagų yra atsparūs drėgmei, atlaiko nuo -45 iki +70 laipsnių Celsijaus temperatūrą ir jų nereikia papildomai apdoroti. Eksploatavimo trukmė – daugiau kaip 15 metų.

Keramika. Tai klinkerio, porceliano keramikos ir keraminės plytelės, skirtos naudoti lauke. Klinkerio plytelės (grindinio trinkelės) naudojamos terasoms ant žemės ir grindinio įrengti. Tai degta plyta, kuri yra visiškai atspari šalčiui ir visiškai nesugeria drėgmės. Jis gali būti lygios ir reljefinės tekstūros. Porceliano keramikos – sudėtyje yra keramikos ir granito. Jis labai atsparus šalčiui ir stresui. Dėl gebėjimo imituoti įvairias medžiagas, pavyzdžiui, akmenį, medį, odą, jis išsiskiria dizaino įvairove. Lauko reikmėms tinka variantas su šiurkščiu paviršiumi. Keraminės plytelės – turėtų būti atsparios šalčiui ir turėti banguotą paviršių. Keramikos trūkumai: klojant būtina laikytis nuolydžio, kad ant paviršiaus nesikauptų vanduo; vanduo gali prasiskverbti į plytelių siūles, todėl grindys gali deformuotis; mažas atsparumas smūgiams; slidžios, kai apledėja; ilgai klojamos.

cold? flu? covid? here’s how to tell – futurity methyl1test gross motor tools and toys for preschool – pre-k pages

Štampuotas betonas. Tai dekoratyvinis betonas, kurio paviršius gali kopijuoti natūralaus akmens plokštes, grindinio akmenis, medinį parketą, plytas, upių akmenukus, keramiką. Šios dangos privalumai – ilgaamžiškumas ir tvirtumas. Tvirtas betono paviršius neleidžia drėgmei prasiskverbti po danga ir jį lengva prižiūrėti. Trūkumai: vasarą būna labai karšta, ilgai užtrunka įrengti, o žiemą gali būti slidu.

Modulinės PVC grindys. Šiuo metu šis grindų tipas yra idealiausia lauko terasa danga. Jis turi daug privalumų, pvz:

– Lengvas montavimas. PVC plytelės surenkamos kaip dėlionė ir sujungiamos specialiais užraktais. Juos galima kloti ant bet kokio horizontalaus paviršiaus.

– Atsparumas dilimui ir ilgaamžiškumas. Jis nenusidėvi, nesideformuoja ir atlaiko dideles statines ir dinamines apkrovas.

– Atsparumas drėgmei ir cheminėms medžiagoms. Danga visiškai nebijo vandens ir buitinės chemijos. Todėl jį lengva prižiūrėti.

– Jis gali atlaikyti didelius temperatūros pokyčius ir yra atsparus saulės spinduliams.

– Lengva remontuoti. Pažeistas modulis tik pakeičiamas.

– Jis yra įvairių spalvų. Galima netgi pritaikyti 3D spausdinimą ir pasirinktinį dizainą ar logotipą.

MB “Egrindija” siūlo moderniausias grindų dangas. Mūsų platus garsiausių pasaulio gamintojų modulinių grindų asortimentas leidžia išsirinkti jums tinkamiausią variantą. Dėl MB “Egrindija” gaminių kokybės galėsite džiaugtis savo kiemu daugelį metų. Visada galite gauti papildomų patarimų paskambinę mums kontaktiniu telefono numeriu arba palikę užklausą svetainėje. MB “Egrindija” taip pat teikia grindų dangos įrengimo paslaugas už prieinamą kainą.