Geriausios grindjuostės iš gamintojo yra Vokietijos įmonės Dollken

Vokietijos bendrovė “Dollken” šiuo metu yra pirmaujanti aukštos kokybės grindjuosčių, skirtų bet kokiai grindų dangai, gamintoja. Įmonė buvo įkurta dar 1888 m. Iš pradžių įmonė užsiėmė medienos apdirbimu ir pardavimu. Praėjus daugiau nei 60 metų, 1952 m., “Dollken” įžvelgė grindų dangos pramonės plėtros perspektyvas. Bendrovė “Dollken” įžvelgė plastikinių gaminių perspektyvas ir didėjantį jų populiarumą bei praktiškumą ir pradėjo gaminti plastikinius ir polimerinius gaminius.

Šiuolaikinės bendrovės “Dollken Profiles” specializacija – aukštos kokybės, absoliučiai nekenksmingų aplinkai ir saugių žmogaus sveikatai grindjuosčių, aliuminio slenksčių, grindų paklotų ir aukštos kokybės LED apšvietimo gamyba.

Įmonės “Dollken Profiles” gaminamų grindjuosčių asortimentas yra įspūdingas. Visų pirma įmonė gamina modelius, skirtus tokioms grindų dangoms kaip laminatas, parketas, medinės grindys, akmens masės grindys, plytelės, kiliminė danga, linoleumas ir PVC grindys. Grindjuosčių spalvos, dizaino sprendimai ir dydžiai taip pat labai įvairūs.

Viena iš pagrindinių bendrovės plėtros krypčių yra

– nuolatinis gaminių kokybės gerinimas, nes tobulumui ribų nėra;

– gamybos ir gaminių savybių gerinimas, siekiant kuo labiau sumažinti poveikį aplinkai;

– energijos sąnaudų mažinimas.       

Kur įsigyti Dollken Profiles grindjuosčių Lietuvoje

Oficialus “Dollken Profiles” gaminių platintojas Lietuvoje yra MB “Egrindija”. Todėl garantuojame vokišką kokybę, patikimumą ir gaminio originalumą. Be to, kadangi dirbame tiesiogiai su gamintoju, be jokių tarpininkų ir nereikalingų papildomų mokesčių, iš mūsų įsigytų Dollken grindjuosčių kaina visada bus gerokai mažesnė nei iš kitų pardavėjų. Be to, per MB “Egrindija” reikiamo modelio Dollken gaminių reikiamą kiekį gausite daug greičiau. 

Su “Dollken” profilių gaminių asortimentu galite susipažinti mūsų svetainėje. Ypač populiarios šios Vokietijoje pagamintų grindjuosčių rūšys:

1. Dollken grindjuostės su profiliu. Ši grindjuostė pagaminta iš profiliuotų MDF plokščių ir iš išorės padengta specialiu apsauginiu polimeriniu mišiniu. Tai visiškai ekologiška medžiaga, kuri apsaugo pagrindą nuo drėgmės ir mechaninių pažeidimų. Tokios grindjuostės tvirtinamos karštų klijų pistoletu.

2. Grindjuostės su akmens ir betono imitacija. Plytelės arba įvairių rūšių akmuo dabar yra gana paplitusi grindų danga. Tačiau neretai iškyla problema, kaip padaryti harmoningą perėjimą nuo tokių grindų prie sienų. Šiai problemai spręsti buvo sukurta “Dollken” akmens imitacijos grindjuostė. Natūralus akmens efektas pasiekiamas dėl MDF pagrindo laminavimo plėvelės. Ją sudaro unikalus polipropileno ir termoplastinių elastomerų mišinys. Yra žemų ir aukštų tokių grindjuosčių versijų.

3. Grindjuostės su medžio imitacija. Jos daugiausia tinka medžio masyvo arba parketo grindims. Plėvelė, kuria padengtas grindjuostės MDF profilis, visiškai atkartoja medienos spalvą ir tekstūrą, todėl atrodo labai natūraliai ir dera prie medinių grindų.  

Dollken grindjuostes įsigyti galite užsisakyti ir MB “Egrindija” svetainėje. Be to, jums pageidaujant, mūsų specialistai atliks profesionalų grindjuosčių montavimą jūsų patalpose. Daugiau informacijos teiraukitės telefonu +370 68604868.