Geriausios modernios terasos dangos

Šiuolaikinės modulinės grindys skirtos naudoti lauke, poilsio zonose: balkonų, terasų, baseinų, žaidimų aikštelių ir kitų lygų pagrindą turinčių kietų paviršių, kur reikia greitai pakloti universalias, nusidėvėjimui atsparias grindis.

Terasos danga

Prasidėjus šiltajam sezonui, labai populiarus tampa poilsis lauke – balkone ar terasoje. Viskas, ko jums reikia, tai jauki lauko erdvė, kurioje įrengta patogi ir patikima grindų danga. Ką konkrečiai turėtumėte rinktis iš apdailos būdų – doko grindis ar keraminių plytelių dangą? 

Lauko medinės grindys turi nemažai trūkumų, nes reikia

 • pirminio ir vėlesnio reguliaraus medienos apdirbimo; 
 • papildomo pagrindo medienai tvirtinti sukūrimo;
 • drenažo, kad būtų pašalintas drėgmės perteklius – priešingu atveju mediena greitai supus;
 • specialių įrankių ir specialisto, kuris įrengs grindis;
 • reguliarus apdorojimas apsauginiais mišiniais, kurių aukštos kokybės versijos nėra pigios.

Be to, ne visa mediena tinka tikrai tobulai terasos dangai. Geriausias pasirinkimas – tikmedis. Tikmedžio mediena praktiškai nesugeria drėgmės ir pasižymi reprezentatyvia išvaizda, tačiau yra brangi.

Norint terasą padengti keraminėmis plytelėmis, taip pat reikia cementinio skiedinio ir specialisto dalyvavimo. Taip pat reikia palankaus oro ir pakankamai laiko, kol cemento skiedinys visiškai išdžius ir galėsite naudotis erdve. Be to, keraminės plytelės gali būti slidžios, o nukritus ant jų kietiems daiktams, jos gali sudužti.

Grindims kloti terasose, balkonuose ir platformose šiuolaikinė pramonė siūlo modulines PVC plyteles, kurios turi daug privalumų, palyginti su kitais variantais.  Būtent:

 1. Tokią dangą galima kloti ne tik ant betoninio paviršiaus, bet ir ant senos medžio ar plytelių dangos, siekiant atnaujinti balkono ar terasos išvaizdą.
 2. Šiurkštus paviršius apsaugo nuo slydimo.
 3. PVC yra visiškai atsparus drėgmei ir buitinei chemijai. Jis puikiai toleruoja tiesioginius saulės spindulius ir didelius temperatūros pokyčius.
 4. Dinaminės ir statinės apkrovos modulinėms PVC grindims nėra baisios.
 5. Montuojant nereikia pasitelkti specialistų ir specialių įrankių. Tokias grindis gali sumontuoti net vaikas.
 6. Grindys surenkamos labai greitai ir gali būti naudojamos iš karto.
 7. Modulines grindis lengva remontuoti (tik pažeistos plytelės pakeičiamos naujomis).
 8. Grindis lengva išardyti ir kompaktiškai sandėliuoti, todėl sezono pabaigoje jas galima išardyti ir laikyti kambaryje.
 9. PVC grindų dangos kaina yra daug mažesnė nei medinių ar keraminių grindų (įskaitant meistrų darbo sąnaudas).  

Geriausias pasaulinių gamintojų modulines grindis galite rasti Lietuvos įmonės MB „Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Siūlome stilingus variantus už geriausią kainą. Grindis pas mus galite užsisakyti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.