Grazios grindys

Grindų rūšių yra labai įvairių ir daugelis žmonių jau gerai žino daugumos jų privalumus ir trūkumus. Atrodo, kad žinome viską apie linoleumą, parketą, laminatą ar plyteles. Tai, žinoma, geros grindys, tačiau yra ir modernesnių variantų.

Taigi apžvelkime sparčiai populiarėjančią naujos kartos grindų dangą. Kalbėsime apie kompozicines grindis.

Kompozitinės grindys yra vinilinių grindų giminaičiai. Jį sudaro šie sluoksniai:

1. Pagrindas. Jis gaminamas iš PVC su medžio miltų arba akmens (kalkakmenio) priedais. Paprastai santykis yra toks: 80 % mineralinių medžiagų arba medienos, 20 % vinilo.

2. Po pagrindu yra stabilizuojantis sluoksnis. Tai drėgmei ir garsui atsparus pagrindas.

3. Ant pagrindo užtepamas dekoratyvinis sluoksnis. Tai tekstūrinė plėvelė su tikroviškais raštais, imituojančiais brangiąją medieną arba kitą stilingą medžiagą.

4. Viršutinis sluoksnis yra apsauginis. Tai ekologiška apsauginė danga be kvapo ir spalvos.

Kompozitinės grindys gaminamos laminato tipo plytelių arba juostelių pavidalu, taip pat rulonais.

Tvirtinimo būdas: klijuojant prie pagrindo arba, jei plytelės turi užrakto sistemą, tiesiog sujungiant vieną su kita.

Pagrindiniai šios dangos privalumai: 100 % atsparumas drėgmei (galima naudoti vonios kambariuose, virtuvėse, tualetuose); lengvas ir patogus užrakto klojimas; nekenksmingumas aplinkai, nes kompozitas yra natūrali mediena arba akmens drožlės; neslidus paviršius; ilgaamžiškumas (tarnavimo laikas ne trumpesnis kaip 25 metai); lengva priežiūra; ilgaamžė (atitinka komercinę apkrovos klasę); gerai sugeria triukšmą; vizualiai ir lytėjimu labai panaši į natūralias medžiagas; blizgesio laipsnis gali būti matinis, su nedideliu atspindžiu, blizgus, itin blizgus; medžiagą lengva pjaustyti ir apdoroti; tokios dangos kaina yra prieinama.

Taip pat kompozicinės grindys:

– Atsparus temperatūros pokyčiams. Danga nesideformuoja šaltyje, todėl dažnai naudojama balkonuose, sandėliukuose, nešildomose patalpose.

– Antistatinis. Jis nekaupia statinės energijos, todėl yra geriausias sprendimas biurams.

– Antibakterinis. Medžiaga nėra palanki mikroorganizmams augti.

– Šilta. Nepraleidžia šalčio nuo betono dangos ir neleidžia šilumai išeiti per grindis.

– Suderinama su “šiltųjų grindų” sistema.

Apibendrinant galima teigti, kad kompozicinės grindys yra perspektyvi ir moderni medžiaga. Jis patikimai veikia, malonus liesti, įdomiai ir stilingai atrodo. Kompozitinės grindys, pasižyminčios tokiomis savybėmis kaip ilgaamžiškumas ir tvirtumas, rinkoje beveik neturi konkurentų. Tai tikrai gražios grindys.

MB “Egrindija” yra pirmaujanti modernių grindų dangų pardavėja. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tik patikrintų gerai žinomų Europos gamintojų gaminių. Taigi apsilankykite mūsų svetainėje, čia visada rasite tai, ko jums reikia, o mūsų konsultantai mielai suteiks reikiamą informaciją.