Greitai įrengiamos laikinos grindų dangos – realybė

Dažnai viešuose renginiuose, sporto varžybose, parodose ir šventėse reikia kokybiškos, patvarios ir nepavojingos grindų dangos trumpam laikui. Sezoninėms pramoninėms ir komercinėms patalpoms taip pat reikia greitai įrengiamų ir išmontuojamų grindų. Anksčiau tai būdavo problema, nes reikėdavo prisirišti prie vietų, kur jau buvo paruoštos grindys, kurias buvo galima naudoti pirmiau minėtiems poreikiams tenkinti. Šiuolaikinės technologijos siūlo laikinų grindų dangų problemą spręsti naudojant modulines PVC grindis.

 PVC modulių, kaip laikinos grindų dangos, unikalumas ir universalumas

Apžvelkime, kodėl PVC plokštės yra geriausias sprendimas laikinoms grindims įrengti bet kokiems poreikiams.

1.        Pagrindinis reikalavimas, keliamas laikinoms grindims, yra tas, kad jas būtų galima greitai ir lengvai įrengti bet kurioje vietoje. Ir šį reikalavimą puikiai atitinka modulinės grindys. PVC plokštes galima lengvai transportuoti į įrengimo vietą, nes jos yra lengvos ir kompaktiškos. Šias grindis lengva įrengti: jas galima montuoti ant bet kokio santykinai lygaus paviršiaus (asfalto, žolės, betono, lygaus grunto, parketo, kiliminės dangos, linoleumo, plytelių ir pan.) Montuojant nereikia jokios specialios įrangos ar įgūdžių. Plokštės greitai sujungiamos viena su kita kaip dėlionė specialiais užraktais. Paklojus grindis, jas galima naudoti iš karto.

2.        Prireikus modulius galima greitai atjungti vieną nuo kito ir pervežti į sandėliavimo vietą arba į naują įrengimo vietą.

3.        PVC grindys yra labai patvarios, todėl jas galima naudoti tiek nuolatinėms, tiek laikinoms patalpoms: sandėliams, pramonės ir žemės ūkio objektams, automobilių stovėjimo aikštelėms, garažams, plovykloms, sandėliavimo patalpoms. Modulinės grindys taip pat puikiai tinka kaip biuro grindų danga įvairiems susitikimams, konferencijoms, forumams, parodoms, kuriose dalyvauja daug žmonių, rengti. Tokios grindys taip pat nepakeičiamos bet kokio pobūdžio sporto varžyboms (lengvosios atletikos, imtynių, sunkiosios atletikos, kovos menų – tinka viskam). Keliaujančioms koncertų salėms idealiai tinka modulinės grindys.

4.        Be to, šias grindis lengva valyti, jos atlaiko ekstremalias temperatūras, yra atsparios vandeniui ir cheminėms medžiagoms, neslysta ir nedega. Todėl ji yra saugi masiniams viešiems renginiams.

Geriausias modulines grindis siūlo MB “Egrindija”. Čia galite įsigyti bet kokiam poreikiui tinkančias, aukštos kokybės grindis už priimtiną kainą. Įmonė taip pat teikia tokias grindis nuomai. Į nuomos paslaugą įeina modulių pristatymas, montavimas ir išmontavimas. Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų konsultantų.