Grindų danga

Ar yra ideali grindų danga sporto patalpoms? Žinoma, yra, ir tai nėra betonas, plytelės, asfaltas ar medis. Itin moderni ir itin universali grindų danga yra modulinės PVC grindys.

Sporto salės grindų danga

Grindų danga sporto salėje turi būti ne tik patogi, bet ir visiškai saugi sportininkų veiklai bei  sveikatai. Tai minkštos modulinės EVA (etileno vinilacetato) grindys, kurios yra profesionalios sporto grindys. Šias grindis galima naudoti treniruotėms ir net tarptautinėms varžyboms.

Modulinių grindų dangų montavimas, išmontavimas ir remontas yra labai paprastas ir greitas. Ją taip pat lengva transportuoti. Tai labai patogu organizuojant išvažiuojamąsias varžybas.

Platus spalvų, gofruoto paviršiaus ir modulinių plokščių storio pasirinkimas leidžia pasirinkti būtent tą variantą, kuris idealiai tinka konkrečiai sporto salei, sporto klubui, tatami, atsižvelgiant į patalpos dydį ir sporto šakos ypatybes. Aukštos kokybės, patvarios ir tvirtos modulinės PVC grindys lengvai atlaiko bet kokio treniruoklio ir kito sporto inventoriaus svorį. Be to, danga puikiai toleruoja aktyvų sportininkų judėjimą ant jos.

Dėl specialaus “balandžių uodegos” užrakto tvirtinimo, moduliai yra patikimai sujungti, todėl sukuriamas tvirtas ir patvarus paviršius, kuris laikui bėgant nesuplyšta ir nedeformuoja. Šis užrakto tipas idealiai tinka sportui.

Visiškai atsparios vandeniui ir neslidžios, todėl puikiai tinka įrengti plotus aplink baseinus. Dėl PVC atsparumo ekstremalioms temperatūroms, gali būti naudojamos lauke.

PVC plokštės puikiai plaunamos ir valomos, nebijo buitinės chemijos. Būtent to reikia norint užtikrinti privalomą visų sporto įrenginių higieną.

Modulinė danga plačiai naudojama beveik visų rūšių kovos menų ir imtynių salėse, sporto salėse, aerobikos, jogos ir pilateso studijose, golfo klubuose, boulingo centruose, sunkiosios atletikos salėse, tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelėse, bėgimo takeliuose, baseinuose.

MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje rasite didelį modulinių PVC grindų pasirinkimą. Šiuolaikinį dizainą, puikią kokybę garantuoja geriausi Europos grindų dangos gamintojai. Kreipkitės į mūsų konsultantus, jie mielai patars, koks variantas geriausias, ir padės apskaičiuoti, kiek grindų elementų reikia reikiamiems grindų matmenims. MB “Egrindija” specialistai taip pat teikia modulinių grindų klojimo paslaugas efektyviai ir greitai.