Guminės ir PVC plytelės – naujos kartos grindų dangos

Naujausios technologijos ir pastarųjų metų išradimai leido sukurti moderniausias ir universalias grindų dangas, atitinkančias pačius griežčiausius reikalavimus. Šiandien populiariausios grindys yra guminės ir PVC plytelės arba moduliai. Atidžiau apžvelkime kiekvieną iš šių tipų.

Guminės plytelės

Pastarųjų metų tendencija – guminė danga. Jis gaunamas presuojant gumos trupinius, sumaišytus su poliuretano klijais. Jis gaminamas ritiniais ir moduliais. Populiariausios yra guminės plytelės.

Pagrindiniai guminės dangos privalumai:

Sauga. Jis gerai sugeria smūgius krentant, todėl dažnai naudojamas vaikų ir sporto aikštelėse, kur didelė tikimybė susižeisti. Be to, tokios grindys nėra slidžios ir nebijo vandens, todėl puikiai tinka baseinams ir dušams įrengti.

Triukšmo absorbcija. Guma puikiai sugeria garsus, todėl dažnai naudojama sporto ir pramogų centruose.

Patogumas. Tai minkšta danga, kuria malonu vaikščioti.

Lengva montuoti, išmontuoti ir remontuoti. Specialių reikalavimų klojant gumines plyteles nėra, svarbiausia, kad bet koks pagrindas neturėtų akivaizdžių išsikišimų ar nelygumų. Plyteles galima kloti ant bet kokio pagrindo ir jomis iš karto vaikščioti. Moduliai tarpusavyje dera kaip dėlionė, todėl grindims surinkti ar išardyti nereikia jokių specialių žinių ar įgūdžių. Remontas atliekamas pakeičiant pažeistą elementą.

Ilgaamžiškumas ir tvirtumas. Jis nebijo drėgmės, apkrovų, temperatūros pokyčių ir tiesioginių saulės spindulių.

Mikrobiologinis atsparumas. Guminių plytelių medžiaga neleidžia paviršiuje atsirasti pelėsiui ir sąnariuose sudygti žolei.

Įvairus dekoras. Guminės plytelės būna įvairių formų ir dydžių, spalvų, raštų ir ornamentų.

Guminių plytelių naudojimo sritys yra neįtikėtinos: vaikų žaidimų aikštelės ir sporto aikštynai; stadionai; pėsčiųjų takai; vietos prie baseinų, fontanų ir ledo arenų; automobilių stovėjimo aikštelės ir garažai; namų terasos, įvažiavimai ir takai; sandėliai ir pramoninės patalpos; automobilių remonto dirbtuvės; gyvulių fermos, šiltnamiai ir t. t.

PVC plytelės

Tai dar viena universali ir patikima grindų danga. Moduliai – tai iš polivinilchlorido pagamintos plytelės. Tokios grindys yra patvarios, patikimos ir nebijo mechaninio poveikio.

PVC modulių privalumai:

Stiprumas ir ilgaamžiškumas. PVC dangos tarnavimo laikas yra apie 20 metų.

Sauga. Medžiaga pasižymi dideliu atsparumu aplinkos poveikiui, todėl dažnai naudojama medicinos įstaigose.

Atsparumas drėgmei ir cheminėms medžiagoms. Danga 100 % atspari drėgmei ir cheminėms medžiagoms, įskaitant buitinę chemiją, benziną ir alyvą. Jis idealiai tinka vonios kambariams, virtuvėms, vaikų kambariams, baseinams, garažams, automobilių dirbtuvėms, lauko erdvėms prie privataus namo ar terasos.

Atsparumas karščiui. Grindys puikiai toleruoja didelius temperatūros pokyčius, todėl naudojamos balkonuose, terasose, atvirose erdvėse, pramonės ir sandėliavimo patalpose.

Lengva montuoti, išmontuoti ir remontuoti. Montuojant PVC modulius nereikia specialių reikalavimų pagrindui, užtenka, kad paviršius būtų be akivaizdžių pažeidimų ir patikimas, taip pat išvalytas nuo nešvarumų. PVC plytelės jungiamos naudojant specialią fiksavimo sistemą. Užraktai gali būti atviri arba paslėpti, atsižvelgiant į estetinės išvaizdos reikalavimus.  Grindis galima įrengti ant bet kokio horizontalaus paviršiaus. Vienintelis reikalingas įrankis – medinis arba guminis plaktukas. PVC modulius lengva išardyti, todėl prireikus juos galima lengvai transportuoti ir sumontuoti kitoje vietoje. Remontas atliekamas keičiant pažeistas plyteles.

Estetinė išvaizda. Galima gaminti bet kokios spalvos ir bet kokio rašto plyteles. Galite užsisakyti bet kokio rašto ar logotipo atkūrimą ant plytelių.

MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje galite užsisakyti itin modernias grindis. Prekiaujame pasaulyje pirmaujančių gamintojų aukštos kokybės grindų dangomis, tinkamomis bet kuriai vietai ir poreikiui.

Galite susisiekti su mumis telefonu arba svetainėje naudodami atsiliepimų formą.