KOKIĄ pasirinkti lauko namelio GRINDŲ DANGĄ?

Rinkdamiesi vaikų gatvės namo grindų dangą, visų pirma, turite atkreipti dėmesį į jo saugumą. Tai taikoma ne tik medžiagos, iš kurios ji gaminama, sudėties, bet ir pagal veiklos charakteristikas.

Deja, ne visos populiarios dangos atitinka reikalavimus, kurie pateikiami lauko namelio grindu danga. Jie gali būti stiprūs ir patvarūs, tačiau gana slidūs: žaidimo metu yra didelė rizika sužeisti vaiką. Nepaisant visų pasirinktų sunkumų, yra danga, ideali vaikų žaidimų zonai – „Fortelock“ ir „Mosolut“ plytelėms.

Neslidi Fortelock danga, savybės

„Fortelock“ yra PVC plytelė. Medžiaga yra labai atspari neigiamas oro sąlygų, vandens ir ultravioletinių spindulių poveikis. Tai daro jį idealiu sprendimu naudoti atvirose vietose, kurios yra veikiamos saulės spindulių, lietaus, sniego.

Priklausomai nuo konkretaus modelio, „Fortelock“ danga imituoja medienos ar grafito spalvą ir modelį, kuris leidžia jums sukurti įvairius vaikų zonos dizainą gatvėje.

Be pasipriešinimo ir praktiškumo, pateiktas medžiagas lengva įdiegti. Specialių spynų sistema suteikia greitą ir paprastą diegimą. Meistrui net nereikia turėti ypatingų įgūdžių, nes grindų surinkimo procesas primena dėlionės sulankstymą. Pažeidus vieną iš elementų, jį galima lengvai pakeisti nauja.

Atskirai verta paminėti „Fortelock“ grindų paprastumą. Medžiaga, pagaminta iš polivinilo chlorido, lengvai valoma ir nereikalauja specialaus perdirbimo. Pakanka naudoti šluotą tiesiog periodiškai ir esant stipriems teršalams, tiesiog nuplaukite jas vandeniu. Jei reikia, galite naudoti bet kokius buitinius ploviklius.

Neslidi danga Mosolut savybės, jos savybės

Mosolut yra pagamintas iš polietileno ir daugeliu atvejų turi tinklo struktūrą. Pastarasis suteikia greitą nutekėjimą, neatsižvelgiant į kritulių kiekį, kuris patenka į grindis. Mosolut paviršiaus nelygumų buvimas suteikia ne -slipo efektą. Net ir visiškai potvynis grindimis, jums garantuojama, kad liksite ant kojų.

Polietilenas, naudojamas „Mosolut“ gamybai, yra laikomas ekologišku medžiaga, kuri aplinkoje neišskiria kenksmingų cheminių medžiagų. Atitinkamai, NN yra visiškai saugus vaiko sveikatai.

Rezultatas

Pateiktos medžiagos yra idealus sprendimas, kaip surengti žaidimų zoną netoli Vaikų gatvės namo. Kurią variantą pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų asmeninio siužeto kraštovaizdžio dizaino nuostatų ir ypatybių.

Norėdami nebrangiai nusipirkti „Fortelock“ ar „Mosolut“, užsakykite oficialios tiekėjo Egrindijos.lt internetinėje parduotuvėje. Bendrovė turi savo biurą ir sandėlį Kaunas, kuris leidžia greitai atlikti atsargas į visus Lietuvos regionus, kur yra nacionalinės logistikos ir kurjerių paslaugų šakų.