Ką reikia žinoti apie MB „Egrindija” modulines PVC plyteles

Modulinės grindys – tai gana naujas ir jaunas reiškinys pasaulinėje statybų rinkoje, t. y. PVC plytelės, skirtos grindims kloti arba paprastos kvadrato formos, arba sudėtingos mozaikos pavidalu.     Tokios statybos technologijos atsirado prieš 40 metų. Šiandien tai gana paplitusi grindų dangos rūšis, aktyviai naudojama daugelyje verslo ir viešojo gyvenimo sričių. Pastaruoju metu PVC plytelės plačiai naudojamos net grindims butų ir namų viduje.

Tokiai dangai keliami labai aukšti reikalavimai. Ji turi būti saugi aplinkai, atlaikyti dideles apkrovas, atspari drėgmei ir cheminėms medžiagoms. Ji taip pat turi būti neslidi, nedegi, atspari šalčiui, ilgaamžė ir tvirta.

Aukštos kokybės PVC plytelių galite įsigyti iš gerai žinomos Lietuvos įmonės MB „Egrindija”. Bendradarbiaujame su garsiausiais modulinių grindų dangų gamintojais. MB „Egrindija” modulinės grindys skirtos greitai įrengti, tai itin patikima ir atspari nusidėvėjimui danga, turinti labai platų pritaikymo spektrą. Mūsų grindys naudojamos kaip grindys gamybiniuose cechuose, kurie gali būti įvairios paskirties: maisto ir metalo apdirbimo, sandėliavimo ir pakavimo, ploviklių ir medicinos produktų gamyklose ir kt. Jos taip pat gali būti naudojamos automobilių aptarnavimo salėse, degalinėse, garažuose, bagažo terminaluose ir automobilių stovėjimo aikštelėse. Jos pasiteisino kaip grindys parduotuvėse, sporto salėse, žaidimų ir pramogų kompleksuose, žaidimų aikštelėse, baseinuose ir kt.

PVC plytelės gaminamos iš karščiui atsparaus polivinilchlorido pagal Europos standartus ir laikantis visų aplinkos saugos reikalavimų. Jos skirtos naudoti tiek lauke, tiek patalpose nuo -40 iki +70 laipsnių temperatūroje.

Pagrindinis privalumas – greitas montavimas ir lengva priežiūra, kurią užtikrina tai, kad:

– daugeliu atvejų nereikia naudoti klijų.

– Nereikia jokių specialių įrankių, įrangos ar specialių įgūdžių.

– Sumontavus jis yra paruoštas naudojimui.

– Jis montuojamas ant bet kokio plokščio pagrindo.

– Prireikus jį galima greitai išmontuoti ir sumontuoti kitoje vietoje.

– Remontui pakanka pakeisti pažeistą modulį.

Bendrovė MB „Egrindija” ne tik prekiauja aukštos kokybės modulinėmis grindimis, bet ir prireikus jas nuomoja laikinoms viešoms, sporto renginiams ar privačioms šventėms. Įmonė išnuomotas grindis pristato ir sumontuoja kliento patalpose. O pasibaigus nuomos terminui, ji pati išmontuoja ir išsiveža grindis.

Grindys iš MB „Egrindija” visada yra greitos, patogios ir patikimos. Susisiekite su mūsų konsultantais ir gaukite visą informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas.