Kodėl “PUZZLE” TIPO grindų danga yra tokia populiari

Ilgą laiką grindų rinkoje dominavo parketas – efektyvi, patvari ir brangi medžiaga. Taip buvo iki XX a. pradžios, kai vokiečių chemikas Fritzas Klatte užpatentavo polivinilchloridą (PVC).  Pasaulinė PVC gamyba prasidėjo XX a. trečiajame dešimtmetyje. Ši medžiaga pasirodė esanti patogi, graži ir nebrangi, tačiau jos ekologiškumas ir naudojimo saugumas buvo netobuli. Tuo metu tokios dangos dažnai turėjo nemalonų kvapą, kuris kenkė sveikatai, o degdamas polimeras išskiria toksiškus junginius. Laikui bėgant polivinilchlorido dangos labai pasikeitė. Šiuolaikinės PVC plytelių rūšys pasižymi praktiškumu, ilgaamžiškumu, absoliučiu ekologiškumu ir saugumu.

Šiandien pažangiausia grindų dangos rūšis – modulinės PVC plytelės su dėlionės jungimo sistema. Ji aktyviai išstumia iš Europos rinkos kitas grindų dangos rūšis (parketą, laminatą, linoleumą ir kt.). Akivaizdu, kad vartotojai teikia pirmenybę naujoviškoms grindų sistemoms, kurios yra ne tik patvarios ir ekologiškos, bet ir patogios bei greitai įrengiamos.

Modulinės PVC puzzle grindys sujungia keramikos atsparumą drėgmei, parketo prabangą ir šilumą bei laminato įperkamumą. Ekspertai ją laiko tikru grindų dangos etalonu. Ji yra nedegi, ekologiška, neišskiria jokių pavojingų junginių, yra itin tvirta ir ilgaamžė, maloni liesti ir patogi. „Puzzle” grindų dangą leidžiama naudoti net medicinos įstaigose ir farmacijos gamyboje. Tokios grindys taip pat visiškai saugios vaikams.

PVC plytelių grindų danga

PVC grindų modulius lengva įrengti tiek klijais, tiek užraktais, todėl jie yra labai paklausūs tarp vartotojų. Ekspertai pabrėžia, kad tvirtinimo būdas neturi įtakos dangos eksploatacinėms savybėms. Todėl kiekvienu atveju pirkėjas gali pasirinkti sau tinkamiausią sprendimą.  Vis dėlto užrakto jungimo būdas šiuo metu laikomas paprasčiausiu ir patogiausiu PVC grindų klojimo būdu, nes jo įrengimui nereikia ypatingų sąlygų, specialios įrangos ir unikalių įgūdžių.

Norint įrengti dėlionės grindis, pakanka užtikrinti, kad pagrindas būtų pakankamai lygus (be duobių ir nelygumų) ir švarus. Tuomet moduliai tarpusavyje sujungiami T formos fiksatoriais, esančiais per visą plytelių perimetrą. Kad būtų užtikrintas geras sujungimas, siūlė tarp plytelių patempiama guminiu plaktuku.

Tokias grindis taip pat galima greitai ir lengvai suremontuoti. Pažeista plytelė išmontuojama ir į jos vietą dedama nauja. Ir viskas.

Modernias galvosūkių PVC grindis siūlo Lietuvos įmonė MB „Egrindija”. Visos mūsų siūlomos grindų dangos yra aukštos kokybės ir tik iš visame pasaulyje žinomų gamintojų. Todėl jei jums reikia patikimų, modernių ir lengvai montuojamų bei prižiūrimų grindų, o jūs nežinote, kokias pasirinkti ir kur įsigyti, kreipkitės į MB „Egrindija”. Mūsų konsultantai visada pasirengę suteikti išsamią informaciją apie bet kurį gaminį iš mūsų svetainėje esančio gaminių katalogo ir padėti apskaičiuoti reikiamą grindų dangos elementų skaičių. Susisiekite su mumis įmonės interneto svetainėje arba telefonu.