KODĖL VERTA ĮSIGYTI „DOLLKEN” LANKSČIAS GRINDJUOSTES?

Vieno didžiausių Europos gamintojų “Dollken” gaminamos grindjuostės – tai aukščiausios kokybės, visų normų ir standartų laikymosi bei ekologiškumo pavyzdys.

Lanksčios grindjuostės, kaip rodo gaminio pavadinimas, lengvai prisitaiko prie išlenktų posūkių grindų ir sienos sandūroje. Be to, ši grindjuostė labai estetiškai atrodys ir tiesiose atkarpose. Dollken lanksčios grindjuostės gaminamos 50 metrų ilgio ritiniais. Todėl ją įsigiję galėsite įrengti juostą visu patalpos perimetru be nereikalingų apvadų ir sujungimų. Apatinė lanksčiųjų grindjuosčių dalis 15 mm užkloja grindis – tai idealus dydis, nes klojant medines grindis ar laminatą paliekamas 10-12 mm technologinis įdubimas.

Paprastai lankstūs variantai pateikiami vienspalviai, tačiau taip pat galima įsigyti Dollken grindjuosčių medžio imitacijos ir akmens spalvos.

Polivinilchloridas, iš kurio gaminamos Dollken lanksčios grindjuostės, yra smūgiams ir vandalizmui atspari medžiaga, todėl iš jos pagaminti gaminiai yra patikimi ir tikrai ilgai tarnaus. Tokios grindjuostės plačiai naudojamos ne tik gyvenamosiose patalpose, bet ir pramoninėse bei gamybinėse patalpose, kuriose vyksta didelis judėjimas, biuruose ir pan. 

Lanksčių PVC grindjuosčių montavimas yra “švarus”, t. y. jas tvirtinant nėra nei dulkių, nei triukšmo. 

Lanksčių grindjuosčių montavimo procedūra

  1. Paviršiaus paruošimas. Nuvalykite, nusausinkite ir, jei reikia, vaistiniu spiritu nuriebalinkite paviršių, prie kurio bus tvirtinamos grindjuostės.
  2. Klijų medžiagos paruošimas. Klijų yra daug, tačiau patartina naudoti tą, kuri pagal savo savybes galės priklijuoti gumą prie jūsų paviršiaus medžiagos. 
  3. Nustatymas, nuo kurios vietos pradėti montuoti grindjuostę. Paprastai jos pradedamos tvirtinti nuo durų angos į dešinę.
  4. Preliminarus grindjuostės uždėjimas. Pritvirtinkite grindjuostę prie sienos ir pažymėkite viršutinį lygį, iki kurio sieks grindjuostė. Padarykite žymę 1 mm žemiau viršutinio lygio ir panašią žymę padarykite per visą patalpos perimetrą.
  5. Užtepkite klijų ant sienos.
  6. Užtepkite klijų ant grindjuostės antrosios pusės.
  7. Priklijuokite grindjuostę prie sienos. Tupia mentele įspauskite juostą į grindų ir sienos kampus. Klijuodami vidiniame dviejų sienų ir grindų kampe – apatinę grindjuostės dalį, nupjaukite tiksliai kampo viduryje, uždėkite vieną dalį ant kitos ir vėl paleiskite peilį nuo kampo. Išorinį kampą rekomenduojama apklijuoti statybiniu džiovintuvu. Norėdami tai padaryti, įkaitinkite grindjuostę iš priekinės pusės ir atsargiai “ištraukite” kampą.

Kur įsigyti “Dollken” grindjuosčių Lietuvoje

Oficialus “Dollken” grindjuosčių pardavėjas Lietuvoje yra prekybos įmonė MB “Egrindija”. Čia visada rasite bet kokių modelių ir serijų grindjuosčių, pagamintų iš PVC, MDF ir HDF. MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje patogu susipažinti su asortimentu ir užsisakyti reikiamą grindjuostę. Prireikus mūsų specialistai suteiks papildomos informacijos arba patars, kaip išsirinkti tinkamą variantą.