Kokios geriausios grindys lauko terasai?

Jei ketinate įrengti terasos grindis, skirtas naudoti name, parke ar gyvenamųjų namų komplekse, būtina rinktis patvarią grindų dangą, kuri užtikrintų deramą komfortą. Lauko grindų dangai geriausiai tinka tokios medžiagos kaip guma arba plastikas.

Terasai dengti naudojama medžiaga turėtų būti atspari bet kokioms oro sąlygoms ištisus metus. Net jei žiemą žmonės nesinaudos terasos erdve, medžiaga turėtų būti atspari sniegui ir šaltam orui, nesugadinti, kad žiemą jos nereikėtų išmontuoti ir sandėliuoti, o ji galėtų likti vietoje visam laikui.

Galiausiai, geriausios terasos grindų dangos pasirinkimas labai priklauso nuo paskirties. Komercinėje erdvėje, kurioje vyksta intensyvus pėsčiųjų eismas, gali prireikti storesnės ir patvaresnės medžiagos nei stogo ar balkono erdvėje, kurioje vienu metu būna tik keli žmonės.

Lauko terasos danga taip pat turi papildyti erdvę, sukurti patrauklią vietą su puikiu vaizdu. Todėl grindys turėtų būti estetiškos. 

Kokios lauko terasos grindys tinka vietovei, kurioje dažnai lyja?

Teritorijose, kuriose nuolat kyla audros, labai svarbu pasirinkti vandeniui atsparias terasos grindis. Vienas iš variantų – perforuotos modulinės PVC plytelės, kurios yra suprojektuotos taip, kad lietaus vanduo galėtų nutekėti nuo paviršiaus. Kai kurie PVC plytelių modeliai turi šiek tiek paaukštintą pagrindą, kuris sukuria savotišką vandens nutekėjimo sistemą. Be to, ši danga užtikrina patikimą, neslystantį batų ar basų kojų sukibimą su plytelių paviršiumi, net kai jis yra šlapias. Taip užtikrinama, kad žmogus nepaslystų. 

PVC plytelės pasižymi tam tikru lankstumu, dėl kurio gerai amortizuojamos smūgius, o specialūs užraktai labai supaprastina montavimą. Modulines grindis galima įrengti ant bet kokio lygaus paviršiaus, įskaitant medines, betonines ir plytelių grindis.

Kitas svarbus terasos grindų dangos kriterijus yra ilgaamžiškumas. Šiuolaikinės modulinės PVC grindys gali atlaikyti bet kokią mechaninę apkrovą – tiek dinaminę, tiek statinę. Iš šios medžiagos pagamintos plytelės nesutrūkinėja, nesideformuoja ir nesuyra, visada atrodo kaip naujos.

Uždaromosios jungties konstrukcija lieka paslėpta, todėl ją klojant susidaro vientisos dangos įspūdis, kuris sukurs stilingą ir jaukų terasos ar balkono dizainą. 

Be to, daugybė modulinių PVC terasinių plytelių spalvų leidžia išsirinkti labiausiai jūsų stilių ir interjerą atitinkantį variantą.

Geriausią grindų dangą terasoms, balkonams ar lauko teritorijoms geriausiomis kainomis rasite MB „Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Turime didelį pasirinkimą ir aukščiausią kokybę. O įmonės konsultantai visada padės įsigyti tinkamą variantą.