KOKYBIŠKA danga skalbimo patalpai

Šlapios grindys skalbimo kambaryje yra dažnas šio kambario reiškinys, todėl norint organizuoti saugią erdvę, reikia atsakingai priartėti prie grindų pasirinkimo. Tai turėtų būti drėgmė -neatsiejama, ne -slip, atlaikyti temperatūros pokyčius, neleisti grybelio vystymuisi ir būti paprasta priežiūra.

Daugeliu atvejų tam naudojamos linoleum arba keraminės plytelės. Šios medžiagos nebijo drėgmės, tačiau turi daug kitų trūkumų. Pvz., Linoleumas laikui bėgant yra labai deformuotas tose vietose, kur baldai ar buitiniai prietaisai jį spaudžia. Be to, tai greitai dilimuoja, o dėl menkiausio pažeidimo susidarys drėgmė ir grybelio vystymasis po danga.

Keraminės plytelės yra labiau nusiraminusios, tačiau jos išlaidos yra didesnės, o specialisto formavimui negalite padaryti be specialisto pagalbos.

Alternatyva visiems gerai žinomoms skalbinių grindų dangoms yra „PVC Fortelock“ plytelės.

„Mosolut“ grindų savybės

Pateikta medžiaga yra geriau žinoma kaip terasų danga nei naudojama namo viduje. Tačiau „Fortelock PVC“ plytelė taip pat tinka skalbykloms dėl didelio atsparumo drėgmei medžiagai. Be to, danga turi nekišimo savybes, net jei ji yra visiškai šlapia. Todėl, jei uždengsite visus skalbinių „Fortelock“ grindis, garantuojate, kad neslystate ir tvirtai laikysite ant kojų.

Plytelės turi didelį atsparumą nusidėvėjimui ir stiprumui. Tai atlaiko beveik bet kokį baldų ir buitinių prietaisų svorį. „Fortelock“ pradūrimui ir kitoms mechaninėms pažeidimams nėra baisu.

Polivinilo chloridas turi aukštą higieną. Grindų danga, atlikta pagal savo pagrindu, nėra pelėsių ir mikroorganizmų vystymosi šaltinis. Medžiagos paviršių lengva ir lengva prižiūrėti. Pakanka tiesiog nuvalyti paviršių drėgnu audiniu. Norėdami gauti stiprią taršą, galite naudoti bet kokius buitinius valiklius.

„Mosolut“ montavimo etapai skalbyklos patalpose

Norint kloti „Fortelock PVC“ antspaudą, nereikia turėti specialių įgūdžių ar turėti brangios įrangos. Kiekvienas šios grindų elementas turi specialias spynos, kurios, sujungtos, sukuria vieną drobę. Įrengimas labiau primena dėlionės sulankstymą nei darbą su statybine medžiaga.

„Fortelock“ klojimo procesą galima suskirstyti į šiuos etapus:

  • Paviršiaus paruošimas. Įsitikinkite, kad paviršius yra švarus, sausas ir lygus. Jei yra kokių nors pažeidimų, jie turi būti pašalinti.
  • Plytelių klojimas. Nepriklausomai nuo to, kokį „Fortelock“ klojimo būdą, pradėkite nuo vieno iš kampų. Plytelės turėtų tvirtai pritvirtinti viena prie kitos ir supjaustyti perteklių.
  • Elementų ryšys. Prijunkite „Fortelock“ naudodami fiksavimo sistemą. Galite naudoti guminį plaktuką, kuris palengvins ir pagreitins klojimo procesą.
  • Dekoracija. Padavę visus elementus, supjaustykite papildomus kraštus arba įdėkite grindų lentą.
  • Valymas. Galiausiai nuvalykite grindis drėgnu audiniu, kad pašalintumėte dulkes ir šiukšles.

Apskritai, „Fortelock PVC“ plytelė yra puikus pasirinkimas skalbinių grindims. Tai drėgmė -atsparus, ne -slidus, patvariai ir lengvai nuplaunamas. Be to, plytelę lengva įdiegti, todėl tai yra geriausias pasirinkimas nepriklausomam diegimui.