KUR ĮSIGYTI „DOLLKEN” GRINDJUOSČIŲ IŠ „CUBU FLEX LIFE” SERIJOS

Dollken grindjuosčių, kurios yra puikus perėjimas tarp grindų ir sienos, pasirinkimo galimybės tokios pat įvairios kaip ir šiuolaikinės grindų dangos. Dollken grindjuostės iš serijos CUBU FLEX LIFE yra vokiški gaminiai, kurių šerdis pagaminta iš kietos HDF plokštės. Jas gaubia chloro neturintis polimeras, kurio lanksčios briaunos lentos viršuje ir apačioje atlieka mažesnių tarpų sandarinimo funkciją. Palyginti su tradicinėmis MDF grindjuostėmis, Dollken grindjuostės yra atsparesnės smūgiams ir galimiems bandymams lūžti.

Be aukštos kokybės šerdies ir itin praktiškų briaunų, “Dollken” grindjuostės pasižymi patentuota montavimo sistema, pagrįsta specialiai sukurta giljotina ir specialiais karšto lydymosi klijais. Dollken giljotina sukuria tobulą vidinį ir išorinį kampą, todėl nereikia jokių papildomų priedų.           

Kokios yra “Dollken” grindjuosčių serijos “CUBU FLEX LIFE” spalvos?    

Priklausomai nuo modelio, “Dollken” grindjuostės gali būti vienos ar kelių spalvų. Pagrindines spalvas sudaro 9 variantai – nuo klasikinės baltos, pilkos, madingos butelio žalios iki juodos. Specialiu prašymu, pateiktu gamintojui, galite įsigyti “Dollken” grindjuostes bet kurios pasirinktos spalvos.

Kiti “Dollken CUBU FLEX LIFE” grindjuosčių privalumai

  1. Atsparumas drėgmei. Kiekviena šio gamintojo grindjuostė iš visų pusių padengta PP/TRE polimeru be chloro. Ši medžiaga yra 100 % atspari vandeniui ir saugi. Be to, grindjuostės dėl turimų viršutinių ir apatinių elastingų kraštų užsandarina ir uždengia įtrūkimus bei nelygumus.
  2. Ypatingas atsparumas smūgiams. Skirtingai nei kitos grindjuostės, šios “Dollken” grindjuostės pagamintos iš labai tankios HDF plokštės. Dėl didelio tankio gaminys yra daug atsparesnis galimiems smūgiams ir kitiems pažeidimams.       
  3. Lengva montuoti. Naudojant “Dollken” įrankius ir klijus, grindjuostę lengva sumontuoti, jai nereikia papildomų profilių.
  4. Jos turi visiškai uždarus išorinius kampus be optinių įtrūkimų, be silikono, be jungiamųjų detalių.
  5. Turi “Green Guard” sertifikatą, o tai reiškia, kad yra saugios ir gali būti naudojamos vaikų ir gydymo įstaigose.

Geriausios Dollken grindjuosčių kainos Lietuvoje

Dollken savo gaminius tiekia visame pasaulyje. Lietuvoje oficialus “Dollken” platintojas yra MB “Egrindija”. Kadangi dirbame tiesiogiai su gamintoju, mūsų kainos yra vienos mažiausių šalyje. MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje visada rasite jums tinkamą variantą. Mūsų svetainėje rasite populiariausius “Dollken” grindjuosčių modelius, įskaitant lanksčias grindjuostes, PVC grindjuostes, HDF modelius; su kabelių kanalais ir be jų ir kt.

Nemokamą konsultaciją galite gauti paskambinę telefonu +37 068 604 868 arba palikę savo kontaktinius duomenis mūsų svetainėje. Taip pat padėsime išsirinkti spalvą ir apskaičiuoti reikiamą juostelių skaičių jūsų patalpai.