Laikina grindų danga

Viena iš šiuolaikinių grindų dangų atmainų yra vadinamosios laikinosios grindys.

 Kam jie reikalingi?

Pavyzdžiui, parodų ar didelių parodų metu, kai naudojami sunkūs eksponatai ir kompozicijos bei daug žmonių, parodų salėse ar muziejuose naudojamos laikinos grindys. Taip brangios ar antikvarinės grindys išlieka puikios būklės. 

Dėl savo tvirtumo laikinosios grindys gerai tinka demonstruoti sunkiąsias mašinas, automobilius, pramoninę įrangą ir pan.

Taip pat laikinosios grindys yra puikus sprendimas greitai sutvarkyti sporto varžybų ir konkursų teritoriją.

Dėl atsparumo drėgmei ir ilgaamžiškumo namų ūkyje laikinosios grindys naudojamos žaidimų zonoms įrengti namuose, kuriuose yra mažų vaikų.

Šalia esančiose teritorijose galite greitai įrengti vasaros žaidimų aikšteles arba laikinas žaidimų aikšteles šeimos šventėms ir iškyloms po atviru dangumi.

Kaip atrodo laikinosios grindys?

Laikinosios grindys – tai kvadratinės plytelės, pagamintos iš PVC arba gumos, kurios dėl užrakto sistemos greitai ir patikimai sujungiamos viena su kita, o prireikus – greitai atjungiamos. PVC plytelės yra daugiasluoksnės struktūros su persipynusiu polivinilchloridu. Dėl tokios struktūros plytelė yra labai tvirta ir kartu labai plastiška, todėl apsaugoma nuo deformacijos.  Be to, dėl skirtingų sluoksnių naudojimo laikinųjų grindų elementai yra šilti liečiant. Kadangi plytelės pagrindas pagamintas iš stiklo pluošto ar panašių medžiagų, ji gana tvirtai priglunda prie pagrindo, ant kurio yra klojama.  Vidurinis sluoksnis pagamintas iš spalvoto PVC. Todėl grindys gražios ir spalvingos. Viršutinis sluoksnis pagamintas iš skaidrios medžiagos. Nuo to priklauso tokios dangos stiprumas, ilgaamžiškumas ir atsparumas smūgiams. Dėl papildomo poliuretano sluoksnio modulinės plytelės yra atsparios cheminėms medžiagoms ir drėgmei.  Laikinieji grindų elementai gaminami veikiant dideliam slėgiui, todėl medžiaga yra itin tvirta.

Kodėl modulinės dangos naudojamos kaip laikinos grindys?

– Lengva transportuoti, įnešti ir išnešti į kambarį.

– Lengva surinkti ir išardyti. Nereikia jokių specialių įrankių ir specialių sąlygų.

– Atsparus drėgmei ir temperatūros pokyčiams, todėl nesideformuoja, nepraranda tvirtumo ir spalvos.

– Jei kai kurie elementai yra pažeisti, juos patogu pakeisti. Norint tai padaryti, nereikia išardyti visos dangos.

– Jį lengva sulankstyti į bet kokias formas bet kokia tvarka. Todėl spalvotų plytelių dėka jomis galima išklijuoti raštus, užrašus ar logotipus, todėl grindys gražios ir šventiškos.

– Modulinių grindų tarnavimo laikas yra net 10-15 metų, todėl toks įsigijimas yra gana finansiškai naudingas, o tam tikroms verslo sritims, kuriose tokios grindys naudojamos, jis taip pat yra pelningas.

Bendrovė “Egrindija” jau daugelį metų Lietuvoje prekiauja lengvai montuojamomis grindų dangomis ir garsėja geriausiais ir kokybiškiausiais gaminiais. Todėl, jei jums reikia gerų ir lengvai įrengiamų grindų, o jūs nežinote, kur ir kokias geriau pirkti, kreipkitės į MB “Egrindija” ir gausite geriausias grindis bei pagalbą jas įrengiant.