Laminato apsauga remonto metu su moderniais “Easydek” produktais

Laminuotos grindys – tai grindų dangos, pagamintos iš sudėtinės medžiagos. Paprastai ji gaminama iš medienos dalelių arba pluošto, sutvirtinto melaminu arba plastiku. Laminuotos grindys pasižymi daugiasluoksne struktūra, kuri suteikia joms ilgaamžiškumo ir atsparumo dėvėjimuisi. Tačiau, be unikalių privalumų, ši grindų danga turi ir nemažai reikšmingų trūkumų. Štai keletas iš jų:

  1. Pažeidžiamumas drėgmei. Laminuotos grindys gali neatlaikyti ilgalaikio drėgmės poveikio, ypač jei skysčiai patenka į siūles tarp lentų. Skysčių likučiai po valymo ar išsiliejimo gali sukelti dangos išbrinkimą, deformaciją ir lupimąsi.
  2. Ribotas taisymo galimybės. Jei laminatas sugadinamas arba susidėvi, jį sunku arba neįmanoma pataisyti. Dėl didelių įbrėžimų, skylių ar defektų gali tekti pakeisti visą grindų plotą.

Todėl prieš pradedant remonto darbus būtina užtikrinti patikimą tokių grindų apsaugą nuo mechaninių pažeidimų ir skysčių poveikio.

Tekstilės danga grindų apsaugai laminato

Gerai žinomas produktų, skirtų laikinai grindų, sienų, langų ir laiptų apsaugai atliekant remonto darbus, gamintojas “Easydek” siūlo keletą modernių sprendimų laminuotų grindų apsaugai.

Pavyzdžiui, tekstilinė grindų apsaugos danga yra lipni vilna iš serijos “Multi Cover Air Plus”. Šią tekstilinę kiliminę dangą sudaro du sluoksniai. Apatinis neslidus sluoksnis pagamintas iš neaustinės medžiagos ir turi lipnią aplikaciją. Dėl lipnaus sluoksnio tekstilė neslysta ir tvirtai laikosi ant grindų. Viršutinis sluoksnis yra atsparus drėgmei ir vandeniui. Kartu tekstilė leidžia pasišalinti nuo grindų likusiems garams. Multi Cover Air Plus puikiai amortizuoja smūgius ir yra atspari intensyviam naudojimui.

Tokia pat veiksminga apsauginė laminuotų grindų danga, tačiau pasižyminti ugniai atspariomis savybėmis, yra “Multi Cover Air FR” serija. 

Plastikinės perdangos laminuotoms  apsaugoti

“Easydek” itin lengva daugkartinio naudojimo plastikinė plokštė “Multi Board” – dar viena galimybė apsaugoti grindis, įskaitant parketą ir laminatą. Lentos pagamintos iš dviejų sintetinės medžiagos sluoksnių su vertikaliomis jungtimis. Jas galima greitai apdoroti, pjauti paprastu peiliu ir lengvai lankstyti rankomis. Atliekant sudėtingus statybos darbus, “Multi Board” užtikrina maksimalią apsaugą nuo visų galimų pažeidimų, nes ši medžiaga yra atspari drėgmei ir smūgiams. 

MB “Egrindija” yra oficiali “Easydek” platintoja Lietuvoje. Mūsų internetinės parduotuvės kataloge rasite visus apsauginių dangų variantus savo namams remonto ar statybos darbų metu. Užsisakykite ir įsigykite “Easydek” gaminių pas mus. Būtent MB “Egrindija” pasiūlys geriausią kainą ir bet kokį jums reikalingos “Easydek” apsauginės medžiagos kiekį.