Lauko namelio grindu danga

Paprastai kaimo namų grindys yra paprastos betoninės grindys arba medinės grindys. Tačiau šiuolaikinė rinka siūlo daugybę kitų patogesnių ir patogesnių sprendimų, kurie yra praktiškesni ir leidžia patobulinti kambario dizainą. Kaimo sodyboje paprastai būna įvairių patalpų, kurios skiriasi eksploatavimo sąlygomis, temperatūra, drėgme ir grindų apkrova. Todėl kiekvienai iš jų reikia pasirinkti atskirą grindų dangos tipą arba naudoti universalias grindis, tinkančias visoms sąlygoms. Nebrangios, patvarios, praktiškos, ilgaamžės ir lengvai naudojamos bei prižiūrimos grindys geriausiai tinka vasarnamiui. Tuo pat metu grindų išvaizda turi būti padori.

Apsvarstykite labiausiai paplitusias grindų dangos parinktis.

Betono danga. Tai nėra brangi, bet nelabai estetiškai patraukli ir praktiška danga. Betoninės grindys šaltos, ant jų paviršiaus susidaro dulkių. Be to, jis gali suirti nuo stipraus mechaninio poveikio, o esant dideliems temperatūros pokyčiams gali atsirasti įtrūkimų.

Medinės grindys. Šios grindys pagamintos iš natūralios medienos, todėl yra ekologiškos, natūralios ir šiltos. Jis atrodo estetiškai gražiai, suteikia namų jaukumo pojūtį. Medinė danga yra patvari, nekelia dulkių, ilgaamžė. Tačiau jis visiškai netinka patalpoms, kuriose yra didelė drėgmė.  Medžiu reikia nuolat rūpintis. Būtent, jis turi būti periodiškai apdorojamas ugniai atspariomis ir biologiškai apsauginėmis medžiagomis, lakais ir dažais. Vis dėlto aukštos kokybės medinės grindys nėra pigus pasirinkimas.

Linoleumas. Tai palyginti nebrangi ir praktiška danga. Jį lengva įrengti, lengva prižiūrėti. Jis gana patvarus, atsparus plovikliams. Jei ji papildomai apšiltinta, joje nėra šalta. Jis turi estetišką išvaizdą. Linoleumą paprastai galima valyti drėgnuoju būdu.  Tačiau kulnai ar baldų kojos gali lengvai jį prispausti. Jis prastai reaguoja į temperatūros pokyčius. Linoleumas nuo žemos temperatūros suyra, o nuo aukštos temperatūros deformuojasi.

Modulinė PVC danga. Iš šiuolaikinių grindų labiausiai tinkama ir praktiška kaimo namams yra modulinė PVC danga. Iš modernių ir aplinkai nekenksmingų medžiagų pagamintos modulinės grindys pasižymi ypatingu atsparumu dilimui ir ilgaamžiškumu. Modulinės plytelės klojamos ant bet kokio paruošto paviršiaus. Montuojant nereikia pasitelkti statybininkų. Šios grindys yra itin patvarios, atsparios mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. Dėl savo struktūros tokios dangos neslysta, nepraleidžia šalčio ir triukšmo, nesideformuoja. Kadangi ši medžiaga 100 % atspari drėgmei ir neslidi, modulinės plytelės naudojamos kaip danga prie baseino, dušo ar vonios kambario. Dėl tokio universalumo ir praktiškumo modulinė danga nėra brangi.

MB “Egrindija” įmonėje galite įsigyti aukštos kokybės naujos kartos modulinės PVC dangos iš pasaulinių gamintojų. Pasirinksime jums įdomiausią variantą. Su mūsų grindimis jūsų namai taps itin patogūs ir stilingi. Susisiekite su mumis, mes visada esame pasiekiami.