Lauko terasos dangos iš modifikuotos medienos ypatybės

Daugelis namų savininkų praleidžia valandų valandas rinkdamiesi tobulas grindų dangas kiekvienam namo kambariui, bet beveik niekada nesustoja ir nesvarsto įvairių terasų ar kiemų variantų.

Yra daug įvairių medžiagų ir stilių terasų dangų, tačiau modifikuota mediena yra viena vertingiausių grožio požiūriu ir nereikalauja beveik jokios priežiūros.  Labiausiai paplitęs modifikavimo būdas yra terminis, todėl gaunama terminė mediena. Taikant šią technologiją iš medienos terminio skilimo būdu pašalinamos kai kurios drėgmę mėgstančios cheminės medžiagos, todėl gaunama hidrofobinė medžiaga, pasižyminti naujomis spalvinėmis savybėmis. Norint gaminti aukštos kokybės gaminius, reikia aukštos kokybės žaliavų (buko, uosio, ąžuolo, atogrąžų medienos).

Palyginti su standartinėmis išorinėmis medinėmis grindimis ir paklotais, modifikuota mediena yra daug sodresnės išvaizdos.

Sukurkite vientisą perėjimą tarp vidaus ir lauko grindų. 

Namų dizaino tendencija – vientisas perėjimas – yra kaip niekada populiari, nes namų savininkai nori, kad terasos erdvė būtų vientisas interjero kambarių tęsinys. Puikus ir stebėtinai paprastas būdas sukurti šią iliuziją – kambaryje naudoti labai panašias ar net tokias pačias medines grindis kaip ir terasoje. Modifikuota mediena yra idealus variantas, nes ją galima vienodai sėkmingai naudoti ir patalpose, ir lauke. Organizuodami sklandų grindų dangos perėjimą iš kambario į lauko terasą, nepamirškite tokio svarbaus elemento kaip medinė grindjuostė. Ji turėtų ne tik derėti prie terasos grindų spalvos, bet ir būti atspari drėgmei bei įvairioms klimato sąlygoms. Todėl ji taip pat turėtų būti pagaminta iš modifikuotos medienos arba apdorota specialiais drėgmei atspariais impregnantais.   

Sukurkite ramią atmosferą derindami grindis, turėklus ir stogą su medžio gaminiais. 

Pasirinkę tinkamą medieną, galite sukurti labai ramią, modernią terasos atmosferą, universaliai derančią prie bet kokio stiliaus. Geras sprendimas šiuo atveju būtų naudoti modifikuotą medieną, kurią galima naudoti išorinėms grindims, turėklams, laipteliams ir terasos stogui. Harmoniją ir sklandų perėjimą tarp grindų ir sienų užtikrins medinės grindjuostės. Toks dizainas pabrėš natūralios aplinkos grožį. 

Išorinės medinės grindys sukuria žavesį ir charakterį, kurio tiesiog neįmanoma pasiekti naudojant bet kokią kitą medžiagą. Modifikuota mediena yra pranašesnė už standartinę medieną, kompozicines medžiagas, betoną ir grindinio trinkeles – tai geriausias lauko grindų pasirinkimas. Turėsite ne tik estetiškai patrauklią naują erdvę poilsiui ar pramogoms, bet ir nereikės rūpintis ilgai trunkančia priežiūra.   

Geriausias grindų dangas ir grindjuostės visiems poreikiams ir vietoms galite greitai ir patogiai įsigyti MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Turime didelį pasirinkimą, prieinamas kainas ir garantuotą kokybę.