Medinės grindų grindjuostės – kokybė ir tvarumas

Sukurti savo keturias sienas turėtų būti svarbu kiekvienam. Juk daugybė tyrimų jau įrodė, kad baldai, interjero dizainas ar dekoratyviniai elementai, pavyzdžiui, medinės grindjuostės, dažnai turi didelę įtaką savijautai. Todėl labai svarbu pasirūpinti, kad visos namų erdvės atrodytų harmoningai ir padėtų sukurti idealų namų jausmą. Tarp daugelio dekoratyvinių elementų grindjuostės yra ypač svarbi sudedamoji dalis. Daugeliu atvejų nepakankamai įvertinamas grindjuosčių vizualinis ir naudingas poveikis patalpai. Šiuolaikinėje rinkoje siūloma įvairių spalvų ir medžiagų. Medinės grindjuostės visada yra ypač populiarios.

Pirkdami medines grindjuostės savo namams, neskubėkite ir atkreipkite dėmesį į jų kokybę, taip pat vizualinę dermę su grindų danga ir interjero stiliumi. Jie yra itin patikimi ir patvarūs. Dėl įvairių dekorų medžio masyvo grindjuostės gali būti naudojamos beveik bet kurioje patalpoje. Ypač paklausūs tamsiai rudos arba šviesiai rudos spalvos medžio masyvo variantai. Baltos grindjuostės iš medžio taip pat labai populiarios tarp vartotojų.

Kodėl verta rinktis medinės grindjuostės?

Medinių grindjuosčių privalumai akivaizdūs:

 1. Optimali kokybė, stabilumas ir ilgaamžiškumas.
 2. Puiki ir rafinuota išvaizda. Praktiškai tinka bet kokiai grindų dangai.
 3. Tikras aplinkai draugiškas produktas.
 4. Lengvas ir greitas montavimas.

Kaip jau minėta, nuoseklios išvaizdos vaidmuo interjero dizaine yra labai svarbus. Todėl verta rinktis aukštos kokybės grindjuostę iš natūralaus medžio ir mėgstamo dizaino, kuri nenuobodžiaus net ir po daugelio metų. Iš medžio masyvo pagamintos grindjuostės dėl savo kokybės, ilgaamžiškumo ir ekologiškumo visiškai pateisins savo kainą. 

Kas lemia medinių grindjuosčių kainą?

Medinių grindjuosčių kaina priklauso nuo šių veiksnių:

 1. lentos storio ir aukščio;
 2. medienos rūšies;
 3. profilio sudėtingumo ir tipo;
 4. dangos tipo ir spalvos.

Grindjuosčių dangų tipai:

 1. patinavimas;
 2. lakavimas
 3. lakavimas su tonavimu;
 4. dažymas;
 5. be dangos.

Tinkamas grindjuostes už geriausią kainą rasite MB „Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Čia galite ne tik patogiai susipažinti su grindjuosčių ir grindų dangų asortimentu, bet ir gauti nemokamą specialisto konsultaciją, kuris padės apskaičiuoti reikiamą prekių kiekį ir išsirinkti spalvą. Dirbame visą parą, 7 dienas per savaitę. Skambinkite mums telefonu +370 686-04-868.