Moderni interjero apsauga su “Easydek” gaminiais

Bet koks buto, namo ar biuro remontas – tai darbas, susijęs su purvu, dulkėmis, dažais, cheminėmis medžiagomis, tirpalais ir kt. Todėl labai svarbu apsaugoti visus paviršius, kurie neturėtų būti pažeisti atliekant darbus. Tai gali būti: grindų danga, sienos (jei jos jau buvo remontuotos), baldai, veidrodžiai, langai, durys. Jų apsaugai yra nemažai sprendimų: nuo improvizuotų priemonių, tokių kaip virvė, polietilenas, iki modernių variantų – specialių apsauginių tirpalų, apsauginių plėvelių ar lipnios vilnos naudojimo. 

Grindų apsaugos būdai

Kaip žinome, yra didelė rizika, kad grindų danga gali būti sugadinta iki pat jos praradimo renovacijos metu. Todėl dar prieš pradedant darbus būtina organizuoti patikimą grindų apsaugą. Yra naujausių universalių gaminių, pavyzdžiui, maskuojamoji vilna, kuri vienodai apsaugo linoleumą, parketą, laminatą ir kt. Tačiau yra ir specializuotų medžiagų, skirtų konkrečiai grindų rūšiai.

Lipni vilna – moderni apsauga parketui, laminatui, plytelėms ir kt.

Kaip jau minėjome, lipnioji vilna yra moderniausia ir universaliausia daugelio tipų grindims. Dėl savo unikalių savybių ji pasiteisino ir yra labai paklausi. 

Pagrindinės lipniosios vatos savybės yra šios:

  1. Galimybė apsaugoti grindis jas perkeliant, remontuojant ir dažant.
  2. Viršutinis sluoksnis padengtas vandeniui nelaidžia danga, kuri 100 % apsaugo grindis nuo dažų, tirpiklių, vandens ir kt.
  3. Tinka naudoti tiek patalpose, tiek lauke.
  4. Patvari ir neslidi (tiek viršutinis, tiek apatinis sluoksniai yra neslidūs).
  5. Apsaugo ne tik nuo skysčių, bet ir nuo dulkių, purvo ir įbrėžimų (puikiai sugeria smūgius).
  6. Jį galima naudoti pakartotinai, todėl jį galima nusipirkti.
  7. Puikiai tinka apsaugoti laminatą, parketą, klasikines medines grindis, plyteles, linoleumą ir PVC grindis. Tinka net laiptų apsaugai.

Gerai žinoma pasaulinė apsauginių dangų gamintoja yra Olandijos bendrovė “Easydek”. Nuo 2005 m. ši įmonė kuria ir tobulina technologijas ir gaminius, galinčius patikimai apsaugoti bet kokius interjero elementus nuo pažeidimų atliekant statybos ir remonto darbus. Dėl didelių gamybos apimčių “Easydek” gali labai greitai pristatyti dideles gaminių partijas į bet kurią Europos šalį.

MB “Egrindija” jau seniai bendradarbiauja su “Easydek” ir siūlo didelį asortimentą jos gaminių mažomis kainomis. Prekės pristatomos tiesiai iš gamintojo sandėlio, todėl galite greitai ir bet kokiu kiekiu įsigyti gaminių iš mūsų.

Užsisakykite lipnios vilnos ir kitų “Easydek” gaminių mūsų svetainėje ir apsaugokite savo grindis bei nervus nuo pažeidimų.