Modernios apsauginės plėvelės „Easydek” langams. Kur įsigyti Lietuvoje.

Lipni plėvelė – modernus sprendimas, naudojamas laikinai apsaugoti langus, stiklus, veidrodžius, vitrinas, skydus ir kitus paviršius nuo įvairių pažeidimų ir užteršimo. Šiais laikais lipni plėvelė yra ne tik priemonė išsaugoti šilumą ir apsaugoti langus nuo statybinių dulkių ir kitų nešvarumų. Be to, langų sandarinimas apsaugine plėvele sumažina tikimybę, kad sudužus langams po patalpą skraidys stiklo šukės.

„Easydek” apsauginės plėvelės savybės

Viena populiariausių ir patikimiausių apsauginių plėvelių yra gerai žinomos olandų bendrovės „Easydek” lipni plėvelė.  Ši bendrovė buvo įkurta 2005 m. ir dabar yra tapusi pirmaujančia specialiste laikinosios interjero apsaugos srityje.  Įmonė savo gaminius eksportuoja į daugelį Europos šalių, įskaitant Lietuvą. „Easydek” gaminiai taip pat paklausūs Artimuosiuose Rytuose ir Kanadoje. Įmonė nuolat tobulina ir plečia savo gaminių asortimentą, studijuodama klientų pageidavimus ir pastabas.

Lipnios plėvelės privalumai:

  1. Ji skirta laikinai apsaugoti stiklą, plastiką, granitą, marmurą ir kitus neporėtus paviršius nuo įvairių pažeidimų ir teršalų, atsirandančių statybos, remonto, pertvarkymo metu. 
  2. Leidžia supaprastinti, pagreitinti ir, svarbiausia, sumažinti parengiamojo proceso išlaidas atliekant statybos ir apdailos darbus.
  3. Sumažina statybos darbų sąnaudas, nes sumažina pinigų ir laiko sąnaudas paviršiams valyti ir atkurti po remonto.
  4. Skaidrus ir atsparus ultravioletiniams spinduliams. Apsauga nuo UV spindulių išsaugo pirminę daiktų ir paviršių spalvą, apsaugo juos nuo išblukimo. Tai taikoma baldams, grindų ir sienų dangoms, užuolaidoms. 
  5. Jis netoksiškas.
  6. Lengva ir patogu naudoti.
  7. Lipnus sluoksnis nesukietėja ir nepalieka klijų pėdsakų ant stiklo, todėl nuėmus plėvelę nereikia valyti stiklo nuo klijų.

Oficialus „Easydek” platintojas Lietuvoje yra MB „Egrindija”. Palankiomis kainomis siūlome visą šio gamintojo produkcijos asortimentą: plėveles, plastikines plokštes, neaustinį pluoštą, drėgmei atsparų kartoną, skirtą betoninėms grindims ir laiptams, kilimams, parketui, plytelėms, natūraliam akmeniui, linoleumui, langams ir kitiems paviršiams apsaugoti.  

Mūsų konsultantai mielai padės išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Su MB „Egrindija” konsultantais patogu susisiekti per svetainės pokalbį arba užpildžius atsiliepimų formą. Taip pat galite paskambinti mūsų kontaktiniais numeriais.

Užsisakykite „Easydek” apsaugines plėveles iš MB „Egrindija” ir apsaugokite savo daiktus bei vidaus paviršius remontuodami butą, namą ar biurą.