Modernios biuro iš BIURO GRINDYS  “Fortelock” iš Čekijos. Privalumai ir savybės

Biuras – tai darbo ir susitikimų su klientais bei verslo partneriais vieta. Šioje patalpoje labai svarbios detalės. Tai patogios ir saugios darbo sąlygos, modernus interjeras ir biuro grindys. Grindų dangos medžiagai tenka dviguba misija: estetinė ir praktinė. Todėl, jei norite iš jos gauti kuo daugiau naudos, turėsite labai atidžiai rinktis medžiagas.

Biuro grindų dangos pasirinkimo kriterijai

Įmonės veiklos specifika, jos simboliai, specializacija – į visa tai reikia atsižvelgti renkantis grindų dangą. Tačiau, be dizaino, yra ir daug kitų kriterijų, kurie padės įsigyti puikią grindų dangą biurui. Būtent:

1. Hipoalergiškumas. Daugelis žmonių yra linkę į alergines reakcijas. Todėl geriau rinktis grindų dangą, gebančią atstumti dulkes ir neturinčią cheminių kvapų.

2. Triukšmo izoliacija. Kai patalpoje dirba daug darbuotojų, o klientai nuolat ateina ir išeina, verta įsitikinti, kad grindys gali sugerti triukšmą, žingsnių garsus ir baldų judėjimą.

3. Atsparumas drėgmei ir plovikliams. Patalpą gali tekti valyti kelis kartus per dieną, kai dažnai lyja. Atsparumas plovikliams ir drėgnam patalpos valymui taip pat nėra paskutinis dangai keliamas reikalavimas. 

4. Įrengimas ir remontas. Lengvas įrengimas prisidės prie greito grindų eksploatavimo pradžios. Remontas taip pat neturėtų trukdyti biuro darbui. 

5. Antistatinės savybės. Jei patalpoje naudojama daug įrangos, būtina pasirinkti dangą, kuri išsklaidytų statinę elektrą. 

6. Atsparumas ugniai. Renovuojant patalpas geriau rinktis grindis, kurios kilus gaisrui neužsidegtų ir neskleistų dusinančių dūmų. 

7. Estetika. Patalpos išvaizda yra ne mažiau svarbi. Biuro grindys padės paversti interjerą dalykiniu ar jaukesniu, pabrėš įmonės veiklą arba tarnaus kaip estetinis fonas.

Lengvai montuojamos naujos kartos biuro grindys, gerai žinomo gamintojo “Fortelock” iš Čekijos.

Itin moderni ir universali grindų dangos rūšis, atitinkanti visus minėtus reikalavimus, yra modulinės PVC grindys. Ši modulinė grindų danga yra labai patvari, atspari dilimui, drėgmei, karščiui, pasižymi aukštu triukšmo sugerties lygiu, todėl gali būti naudojama šiose biurų vietose

– biuruose;

– koridoriuose ir konferencijų salėse;

– biurų sporto salėse;

– poilsio kambariuose;

– valgyklose.

Lengvai montuojamų PVC grindų dangų gamybos lyderė pasaulyje yra gerai žinoma Čekijos įmonė “Fortelock”. Šiuo metu “Fortelock” gaminiai eksportuojami į daugiau kaip 30 šalių. 

PVC plytelės gali būti įvairių variantų, pavyzdžiui, su lygiu grūdėtu paviršiumi ir įvairių spalvų. Fortelock biuro danga leidžia sukurti ypatingą firminį dizainą ir taip paįvairinti bei suteikti stilių galbūt gana pilkam biuro dizainui. Didelis “Fortelock” plytelių skirtumas ir lemiamas privalumas yra tas, kad jas galima greitai ir lengvai įrengti be jokių specialių paruošiamųjų darbų. Tai reiškia, kad biuro darbas nėra paralyžiuotas, kaip kad būna klojant linoleumą, kai reikia padaryti išlyginamąjį sluoksnį, išvynioti didelius rulonus ir priklijuoti juos prie grindų.

Pagrindinė “Fortelock” produktų pardavėja Lietuvoje yra MB “Egrindija”.  Siūlome platų “Fortelock” grindų dangų asortimentą, kurį rasite mūsų svetainėje. Užsisakykite kokybiškas čekiškas grindis iš MB “Egrindija” ir prekes gausite greitai bei nebrangiai.