MODERNIOS GRINDŲ DANGOS BIURUI IŠ ČEKIJOS GAMINTOJO „FORTELOCK”

Daugelis didelių ir mažų bendrovių ir įmonių – nuo vokiečių prekės ženklo BMW iki mažų biurų, automobilių salonų, valstybinių įstaigų ir verslo centrų – jau pasirinko gerai žinomos Čekijos bendrovės „Fortelock” gaminamas modulines grindis. PVC medžiagos, iš kurios pagamintos „Fortelock” plytelės, neginčijami privalumai nekelia abejonių. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje svarbi ne tik praktinė, bet ir estetinė gaminio pusė.

Plytelių tipai

Pagal spalvą ir dizainą galima išskirti šias PVC plytelių rūšis:

  1. Vienspalvės, santūrių spalvų. Jos puikiai tinka rimtoms organizacijoms biuro patalpoms (konferencijų salėms, kabinetams, koridoriams ir biurų koridoriams) dekoruoti. Ieškantiems universalaus dizaino, tai priimtinas sprendimas, leidžiantis perdažyti sienas nekeičiant grindų dangos, kuri šiuo atveju papildys interjerą ir netaps jo akcentu, o tik suteiks harmoningą spalvų derinį. Ji gali būti balta, pieno, juoda, ruda, bordo, pilka ar mėlyna įvairių atspalvių. 
  2. Vienspalvis ryškus. Jie tampa pagrindiniu dizaino elementu, aplink kurį kuriamas bendras kambario stilius. Tokios spalvos puikiai tinka žaidimų kambariams, sporto ir ne darbo patalpoms biure. Tai gali būti geltona, raudona, žalia, šviesiai žalia, oranžinė, violetinė ir t. t. 
  3. Tekstūros. Dėl šiek tiek išgaubtų „Fortelock” dangos elementų yra maksimaliai apsaugotas nuo slydimo. Tokie gaminiai pravers tvarkant biuro vestibiulį ar įmonės dengtą automobilių stovėjimo aikštelę.
  4. Plokštieji. Jungiamosios spynos yra apačioje ir po montavimo jų nesimato. Vienalytės ir lygios grindys padidina erdvę ir leidžia ją vizualiai praplėsti.

„Fortelock” dangos biurui savybės ir privalumai

 Be estetinių reikalavimų, biuro grindys turi būti patvarios, atsparios nusidėvėjimui, lengvai įrengiamos ir prižiūrimos. Fortelock modulinės PVC grindys atitinka visus šiuos reikalavimus. Visų pirma ji užtikrina:

  • medžiagos prieinamumą
  • minimalias pastangas, taigi ir nuostolius montuojant (nereikia samdyti statybininkų, naudoti brangių įrankių);
  • remonto darbus be specialių investicijų ir biuro darbuotojų atitraukimo nuo darbo atliekant montavimo ir remonto darbus;
  • optimalių patogių sąlygų eksploatacijos metu sukūrimą (pelėsio ir puvinio po danga nebuvimas, lengvas vaikščiojimas, įdubimų išlyginimas veikiant dideliam svoriui ir t. t.)
  • lengva priežiūra (šlapias ir sausas valymas, įskaitant buitinės chemijos naudojimą);
  • ilgaamžiškumas eksploatuojant be priežiūros (kasdienė mechaninė darbuotojų ir biuro lankytojų apkrova su batais ant grindų, statinė biuro baldų apkrova, dažnas drėgnas valymas buitinės chemijos priemonėmis).   

Dizaino įvairovė, prieinamos kainos, itin didelis „Fortelock” PVC plytelių praktiškumas ir universalumas lemia, kad ši danga visais atžvilgiais yra pelningiausia ir patogiausia biurams.

Bet koks Čekijos gamintojo „Fortelock” modulinių plytelių modelis, bet koks kiekis galima įsigyti iš Lietuvos įmonės MB „Egrindija”. Mūsų internetinėje parduotuvėje užsisakykite modernių, universalių, greitai montuojamų grindų dangų gamintojo kainomis.