Modernios puzzle grindų dangos iš GUMOS

Viena iš populiariausių modulinių grindų dangų rūšių yra universalios guminės dėlionės plytelės. Pagrindinė jos taikymo sritis – tiek lauko, tiek vidaus patalpų grindys.   Dėl savo unikalių savybių ši dėlionės grindų danga pasiteisino tiesiog visur: 

  • sporto kompleksuose ir žaidimų aikštelėse;
  • vaikų žaidimų aikštelėse;
  • stadionuose;
  • automobilių stovėjimo aikštelėse;
  • poilsio zonų lauko aikštelėse;
  • parodų kompleksai;
  • teritorijos aplink baseinus;
  • sandėliai ir pramoninės patalpos ir t. t.

 Guminės puzzle dangos privalumai

Tokios plytelės pagamintos iš guminių trupinių, kurie yra saugūs sveikatai. Todėl ji naudojama net vaikų įstaigose, nes yra saugi sveikatai tiek dėl medžiagų ekologiškumo, tiek dėl traumų rizikos sumažinimo. Remiantis norminiais dokumentais, antitraumuojančias dangas privaloma naudoti visuose vaikų sporto kompleksuose. Guminės dėlionės visiškai atitinka visus vaikų saugos standartus ir reikalavimus. 

Į viršutinį plytelių sluoksnį dedama dažomojo pigmento, todėl plytelės gali būti įvairių spalvų. Tai leidžia kurti įdomius dizaino sprendimus. Ji neslidi, amortizuoja smūgius ir yra itin atspari nusidėvėjimui bei klimato sąlygoms iki +50 ir -40 temperatūros. Jis sugeria triukšmą ir vibraciją. Guminių elementų pagrindu pagamintos dangos yra tokios patikimos, kad žiemą čiuožyklą galite net užpildyti vandeniu. Tai neturės įtakos jų nusidėvėjimui ir bus išsaugotos visos techninės savybės.

Grindų danga plytelių iš gumos 

Guminės dėlionės plytelės tarpusavyje sujungiamos specialia fiksavimo jungtimi. Montavimo procesas itin paprastas. Sujungę plytelių užraktus, sukursite vientisą dangą. Standartinės plytelės yra nedidelio svorio, tik 3,5 kg, šiek tiek sunkesnės už paprastas plytas. Joms montuoti nereikia jokių papildomų įrankių ar specialių įgūdžių. Įrengimas „pasidaryk pats” taip pat leidžia sutaupyti pinigų. Paprastai sudėtingas grindų dangas turi įrengti profesionalai, o tai yra brangi paslauga. Galiausiai galutinė dangos kaina bus mažesnė nei analogiškų dangų. Jei reikia pakloti tam tikros formos plyteles, gumines dėliones galima lengvai supjaustyti aštriu peiliu, metalo pjūkleliu ar žoliapjove. Jai lengvai suteiksite norimą formą.   

  Lietuvos įmonė MB „Egrindija” siūlo jums šiuolaikines pasaulinių gamintojų grindų dangų sistemas. Specializuojamės lengvai montuojamose, ekologiškose, universaliose ir unikaliose grindų dangose. Mūsų gaminių asortimentą rasite įmonės interneto svetainėje. MB „Egrindija” grindų ir kitų gaminių iš katalogo kainos yra vienos mažiausių, nes bendradarbiaujame tik tiesiogiai su gamintojais. Pas mus visada galite gauti specialistų patarimų, kurie padės išsirinkti grindų dangos tipą ir apskaičiuoti jūsų poreikius atitinkantį grindų elementų skaičių.