MODERNŪS, UNIVERSALŪS PRAMONINIŲ GRINDŲ DANGŲ SPRENDIMAI

Pramonėje grindų danga yra vienas iš pastato elementų, kuriuo reikia pasitikėti 100 proc. Stabilumas, ilgaamžiškumas, zonų atskyrimas – nuo pat pradžių grindims keliama daugybė reikalavimų ir visi šie reikalavimai turi būti įvykdyti per kuo trumpesnį laiką. Kiekvienai veiklos rūšiai ir kiekvienam pastatui taikoma daug apribojimų, priklausomai nuo naudojimo paskirties, įrangos, gaminių. Todėl reikia sutelkti dėmesį į universaliausias grindų dangos galimybes.   

Šiuolaikinių pramoninių grindų techninės charakteristikos

Renkantis pramonines grindų dangas reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra stabilumas, ilgaamžiškumas, saugumas, patogumas, priežiūros greitis ir dangos universalumas. 

Grindys turėtų:

 • būti neslidžios, kad darbuotojams būtų užtikrinta saugi darbo aplinka;
 • atlaikyti stiprų spaudimą ir kėlimo bei transportavimo mechanizmų svorį;
 • užtikrinti sklandų mašinų ir įrangos judėjimą;
 • neįtrūkti ir nesulūžti;
 • būti lengvai valomos ir prižiūrimos: dangos aplink mašinas ir įrenginius priežiūra neturėtų trikdyti technologinio proceso.

Remdamiesi šiais reikalavimais, galime drąsiai teigti, kad universaliausias ir patikimiausias šiuolaikinės grindų dangos variantas yra modulinės PVC grindys.

Pramoninių modulinių PVC plytelių privalumai

 1. Šiuolaikinės modulinės PVC grindys yra visiškai pritaikytos konkretiems pramoninės aplinkos poreikiams.
 2. Palyginti su tradicinėmis dangomis (betono, epoksidinėmis grindimis), modulines galimybes galima įrengti daug greičiau, todėl išvengiama ilgų gamybos prastovų.
 3. ios plytelės pasižymi puikiu atsparumu slydimui, o tai labai svarbu apsaugant darbo ir pėsčiųjų zonas įmonėse.
 4. Kalbant apie pėsčiųjų zonas, dėl PVC grindų plytelių spalvų įvairovės patogu ir greita pažymėti reikiamas zonas ar praėjimus saugiam darbuotojų judėjimui.
 5. Polimerinės modulinės plytelės yra atsparios agresyvioms medžiagoms (alyvoms, tirpalams, degalams), atlaiko temperatūrą nuo -30 iki +120 laipsnių Celsijaus.
 6. Jei pageidaujate, prie tokios dangos galite pridėti savo logotipą arba specialų grindų dizainą.
 7. Pramoninės PVC grindys tinkamos valyti ir prižiūrėti profesionaliomis valymo mašinomis ir plovikliais. Valyti nesudėtinga, o norint pašalinti pagrindą, galima net nuimti vieną ar kelias plyteles.  

Lietuvoje gerai žinomų Europos gamintojų modulines pramonines grindis galite įsigyti MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Mes specializuojamės lengvai montuojamose grindyse. Todėl galėsime rasti geriausiai jūsų poreikius ir reikalavimus atitinkantį variantą. Grindų gaminių asortimentą rasite mūsų svetainėje.