Modulinė pramoninė grindų danga. Pagrindiniai privalumai.

Pramoninės grindys – tai didelio atsparumo grindų danga, naudojama pramoninėse, techninėse ir pagalbinėse patalpose. Pagrindinis tikslas – grindys turi atlaikyti dideles mechanines apkrovas. Didelio atsparumo reikalavimus atitinka šios grindų rūšys: betoninės, savaime išsilyginančios, “užgeležintas” betonas, epoksidinės, bei poleretaninės grindys. Visos išvardytos grindų sistemos gali atlaikyti dideles apkrovas. Tačiau šiais laikais grindų dangoms keliamas dar vienas svarbus reikalavimas – įrengimo ir remonto greitis. Minėtoms grindų dangoms šis reikalavimas yra problemiškas, nes jų įrengimas yra ilgas procesas, nesuderinamas su bet kurios įmonės nepertraukiamu gamybos procesu.  Tačiau yra šiuolaikinė pramoninė grindų danga, atitinkanti absoliučiai visus reikalavimus bet kurioje gamyboje ar pramonės šakoje. Tai modulinės grindys.  

Modulinės PVC plytelės – tai naujos kartos grindų danga.

Modulinės pramoninės grindys – tai iki 500×500 mm dydžio kvadratinės PVC medžiagos plokštės, kurios tarpusavyje tvirtinamos specialiais užraktais (T formos arba “balandžių uodegos” užraktu).

Pagrindiniai modulinių grindų privalumai:

– Svarbiausia – paprastas ir greitas diegimas. Tokias grindis galima kloti ant bet kokio pagrindo. Svarbu, kad paviršiuje nebūtų šiukšlių ir didelių nelygumų. Moduliai tvirtinami greitai ir lengvai. Šias grindis galima naudoti iš karto po įrengimo. Ypač vertinga tai, kad modulines grindis galima įrengti netrikdant gamybos proceso įmonėje.

– Ją lengva remontuoti ir išardyti. Tai labai didelis privalumas. Modulinės grindų dangos remontą sudaro greitas pažeistų plytelių pakeitimas, kuris neturės įtakos įmonės veiklai. Tokias grindis galima greitai išardyti į modulius, lengvai transportuoti ir sandėliuoti. Tai ypač svarbu ir patogu sezoninei gamybai.

– Ilgaamžiškumas ir atsparumas dilimui. PVC grindų danga nenusidėvi, nesideformuoja, nesutrūkinėja krintant sunkiems daiktams ir atlaiko dideles mechanines apkrovas.

– Didelis atsparumas cheminėms medžiagoms ir drėgmei. Ji atspari rūgštims, šarmams, alkoholiams, mineralinėms alyvoms, oksidacijai ir praktiškai nedega. Ji taip pat pasižymi geromis dielektrinėmis savybėmis.

– Ji neslidi, nesugeria dulkių ir yra lengvai valoma.

– Ji gali atlaikyti didelius temperatūros pokyčius, garus ir vandenį.

– Patvarumas. PVC medžiagos savybės leidžia užtikrinti ilgalaikį veikimą ir atsparumą agresyviai aplinkai. Modulinių grindų tarnavimo laikas – daugiau kaip 20 metų.

Dėl savo unikalių savybių modulinės PVC grindys sėkmingai naudojamos:

– Gamybos cechuose ir kaip sandėlių grindų danga.

– Žemės ūkio objektai (šiltnamiai, gyvulininkystės, paukštininkystės, paukštininkystės ūkiai ir kt.).

– Automobilių aptarnavimo objektai (garažai, automobilių stovėjimo aikštelės, plovyklos, degalinės).

– Prekybos vietose (parduotuvėse, paviljonuose, prekyvietėse).

– Viešųjų renginių (koncertų, konkursų, parodų) organizavimui.

MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje rasite platų aukštos kokybės pramoninių modulinių grindų asortimentą už prieinamą kainą. Įmonė bendradarbiauja su gerai žinomais Europos grindų dangų gamintojais, todėl kiekvienam gaminiui suteikiama gamintojo garantija.