MODULINĖS GRINDŲ DANGOS PLYTELĖS BALKONE

Daugelis mūsų mėgsta leisti laiką su puodeliu kavos balkone. Todėl norint ja mėgautis, reikia ne tik kokybiško gėrimo ir gražaus kraštovaizdžio lauke, bet ir patogaus bei stilingo balkono interjero. Vienas iš svarbiausių elementų yra grindys. Jei pasirinksite neįstiklinto balkono variantą, turite pasirinkti grindų dangą, kuri būtų atspari ekstremalioms temperatūroms, ultravioletiniams spinduliams ir krituliams.

Balkonuose dažnai galima rasti klasikinių keraminių plytelių, linoleumo arba tiesiog išlyginto betono paviršiaus. Tačiau kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų. Jei pirmenybę teikiate gamtai ir galvojate apie medines grindis, turėtumėte žinoti, kad teks jomis rūpintis. Medieną reikia prižiūrėti, kitaip ji gali sutrūkinėti ir pakeisti spalvą. Atvirame balkone esančiai medienai labai pakenks sniego ir lietaus sezonas, taip pat karštos vasaros dienos.

Šiuo metu labai populiarios keraminės plytelės, kuriomis galima papuošti grindis. Jas lengva pritaikyti prie patinkančio stiliaus, priderinti prie fasado ar baldų spalvos. Tačiau ji gali būti slidi (geriau rinktis modelį su apsauga nuo slydimo), o tai yra pavojinga, ir gali suskilti, jei ant jos nukris kietas daiktas. Keramika yra šalta liesti. Be to, jos montavimas reikalauja daug laiko ir profesionalių įgūdžių.    

Vienas iš šiuolaikinių balkono grindų dangos variantų, kuris tarnaus ilgai, yra, pavyzdžiui, modulinis medžio-polimero parketas. Tačiau geriausia grindų danga yra modulinės polipropileno arba PVC plytelės. Ji turi daug privalumų, dėl kurių yra universaliausia ir patikimiausia, taip pat ir balkono grindims. 

Modulinės PVC plytelės tarpusavyje sujungiamos specialiais užraktais, todėl jas greitai pakloti gali net vaikas. Tam nereikia jokių specialių įgūdžių ar įrangos. Klojant nereikia specialiai paruošti pagrindo, todėl modulinės plytelės yra puiki apsauginė danga. Ją galima kloti ant medinių, plytelių ar betoninių grindų.

Modulinė danga pagaminta iš PVC:

 1. atlaiko didelius temperatūros pokyčius;
 2. atspari ultravioletiniams spinduliams; 
 3. 100 % atspari drėgmei;
 4. atlaiko dideles statines ir dinamines apkrovas; 
 5. netrūkinėja ir nesideformuoja;
 6. malonus liesti ir šiltas;
 7. visiškai neslidus;
 8. lengva prižiūrėti (galima plauti vandeniu ir buitine chemija);
 9. lengvai ir greitai montuojamos ir išmontuojamos;
 10. sumontavus galima iš karto naudoti;
 11. lengva remontuoti (tereikia pažeistą modulį pakeisti nauju);
 12. tarnavimo laikas – apie 25 metus;
 13. yra įvairių spalvinių sprendimų.

Pirmaujanti Lietuvos įmonė MB „Egrindija” siūlo platų lengvai montuojamų pasaulyje pripažintų gamintojų grindų dangų asortimentą už prieinamą kainą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti variantus namams, biurams, pramoninėms ir sandėliavimo patalpoms, terasoms, baseinams, sporto ir žaidimų aikštelėms ir kt. Mūsų konsultantai padės išsirinkti geriausią variantą ir suteiks visą reikiamą informaciją. Su mumis galite susisiekti telefonu +370-686-04-868 arba per svetainės pokalbius. MB „Egrindija” visada rasite tai, ko jums reikia.