MODULINĖS PLYTELĖS IŠ PVC IR PLASTIKO. TAIKYMO SRITIS

Modulinės grindų plytelės – tai grindų dangos tipas, kurį galima lengvai įrengti, išardyti ir, jei reikia, perkelti ir įrengti kitoje vietoje. Daugumoje paieškos užklausų apie modulines grindų dangas minimos, pavyzdžiui, garažo plytelės. O tai yra puikus modulinių galimybių panaudojimo pavyzdys. Tačiau modulinių grindų dangų taikymo sritis yra daug platesnė. Tokios grindų plytelės apima daugybę medžiagų, įskaitant gumą, plastiką (polipropileną) ir PVC. 

Polipropileno plytelės yra kietesnės, o PVC versijos – minkštesnės. Abi jų atmainos gali būti naudojamos bet kokiai gyvenamajai ar komercinei paskirčiai, jas lengva įrengti ir prižiūrėti. 

Modulinės šokių grindys

Plastikinės plytelės labai populiarios kaip nešiojamos šokių grindys. Šios grindys yra labai tvirtos ir ilgaamžės. Jas galima įrengti per kelias minutes. Šių modulinių plytelių paviršius primena natūralios medienos išvaizdą ir pojūtį. Jas labai lengva valyti ir prižiūrėti šluota ir šluoste.  

Aukštos kokybės grindų danga

Plastikinės modulinės plytelės puikiai tinka kaip krepšinio, tinklinio ir daugelio kitų sporto šakų aikštelių grindų danga. Plastikinės versijos yra dviejų variantų: vidaus ir lauko. Vidaus plytelės – tai moduliai su tvirtu, lygiu paviršiumi, kuriuos galima rinktis iš įvairių spalvų ir dydžių. Jas labai lengva įrengti ir prižiūrėti, be to, jos, palyginti su betonu ar medžiu, papildomai sugeria smūgius kritimo atveju. Minkštesnė PVC danga puikiai tinka tatami, gimnastikos grindims ir treniruoklių salėms. Lauko erdvėms skirtos sportinės plytelės yra ventiliuojamos ir leidžia vandeniui laisvai tekėti per paviršių ir po juo. Tokių plytelių paviršius padaro teritoriją atsparią slydimui net ir esant blogam orui. Jis puikiai sugeria smūgius ir gali būti greitai klojamas ant bet kokio lygaus paviršiaus.

Modulinės garažo grindys

Garažo grindims puikiai tinka tiek plastikinės, tiek PVC plytelės. Abu variantai atlaiko automobilio svorį ir yra atsparūs daugumai buitinių ir automobilinių cheminių medžiagų. Plastikinis variantas yra mažiau patogus, nes dirbdami ant jo galite jausti tam tikrą diskomfortą, kadangi plastikas yra kietas. Ji taip pat neturi triukšmo slopinimo funkcijų. Vaikščiodami plastikiniu paviršiumi girdėsite žingsnius ir krentančių įrankių garsus. Kitas dalykas – apsauginė PVC danga. Ji minkšta, maloni liesti, nepraleidžia šalčio ir puikiai sugeria triukšmą. Abiejų tipų modulines plyteles labai lengva montuoti, remontuoti ir valyti.    

Geriausias pasirinkimas rūsiui

Minkšto PVC grindų danga puikiai tinka rūsio grindims, nes yra atspari drėgmei, grybeliui ir pelėsiui. Tokiomis modulinėmis plytelėmis rūsyje bus šilta ir patogu vaikščioti. Naudojant PVC grindis, nebeliks sugadintų grindų dėl rūsio užliejimo.

Bet kokiems poreikiams pritaikytas modulines grindis nesunkiai rasite MB “Egrindija” internetinės parduotuvės kataloge. Turime platų asortimentą, prieinamas kainas ir prekes tik iš patikrintų ir gerai žinomų pasaulinio lygio gamintojų.