MODULINĖS PLYTELĖS – UNIVERSALI, MODERNI IR AUKŠTOS KOKYBĖS GRINDŲ DANGA

Modulinės grindų plytelės – tai grindų danga, kurią galima greitai ir lengvai įrengti ir transportuoti. Tačiau modulinės grindų dangos yra kur kas daugiau. Yra šios grindų dangos variantų, pagamintų iš plastiko, PVC arba gumos. Jos yra labai tvirtos ir ilgaamžės, o jų panaudojimo galimybės labai įvairios.

Šokių salių grindys

Plastikinės kietos modulinės plytelės yra labai populiarios ypač nešiojamoms šokių salėms įrengti. Šios grindys yra patvarios, atlaiko mechaninį poveikį, jas lengva įrengti ir transportuoti. Jas galima įrengti tiek patalpose, tiek lauke. Modulių paviršius yra panašus į medžio ar vinilo plytelių paviršių. Jas lengva valyti ir prižiūrėti šluota ar šluoste.

Modulinė grindų danga, skirta aikštelėms ir sporto aikštynams

Kietos plastikinės modulinės plytelės puikiai tinka krepšinio, tinklinio ir kitoms sporto aikštelėms dengti. Šias grindis galima rinktis iš dviejų variantų: skirtų naudoti patalpose ir lauke. Modulinės sportinės grindys yra kietos plytelės lygiu paviršiumi, kurias galima rinktis iš įvairių spalvų ir dydžių. Jas lengva įrengti ir prižiūrėti, be to, jos suteikia papildomą amortizaciją ir amortizuoja smūgius sportininkams ar įrangai nukritus. Lauko žaidimų aikštelėms skirti modeliai – turi ventiliaciją, kuri leidžia vandeniui prasiskverbti pro ją ir neužsilaikyti ant paviršiaus. Ji padės apsaugoti aikštelę nuo slydimo esant blogam orui ir suteiks patogią amortizaciją sportininkams.

Modulinės garažo grindys

Garažo grindims galima naudoti kieto plastiko arba minkšto PVC plyteles. Abu variantai atlaiko automobilio svorį ir yra atsparūs daugumai buitinių ir automobilinių cheminių medžiagų, įskaitant variklio alyvą ir benziną. PVC garažo grindys yra patogesnės, nes plastikinis variantas yra kietas, todėl ant jo nelabai patogu gulėti remontuojant automobilį. Be to, plastikas nepakankamai sugeria triukšmą. Priešingai, PVC plytelės yra minkštos, sugeria triukšmą ir sulaiko šaltį. Abiejų tipų modulines grindis labai lengva įrengti ir prižiūrėti.

Grindų plytelės dušams ir baseinams

 Dušų ir baseinų zonų grindims galima rinktis modulines plyteles, pagamintas iš plastiko, PVC arba gumos. Pagrindinis jų privalumas – galimybė sukurti neslidų, saugų ir higienišką paviršių. Jos turi ventiliacijos angas, per kurias vanduo laisvai teka per grindis ir patenka į drenažo sistemą. Tai padeda išvengti bet kokio paslydimo. Tokias grindis lengva valyti ir dezinfekuoti. Jos taip pat atsparios pelėsiui ir grybeliui, todėl idealiai tinka drėgnoms patalpoms.  

Modulinės guminės plytelės 

Guminės plytelės yra universalus pasirinkimas garažams, sporto ir žaidimų aikštelėms, baseinams, namų takams ir dušams. Guminių modulių galima įsigyti kelių dydžių, storių ir spalvų. Jos neslidžios, labai patvarios ir amortizuojančios smūgius, jas lengva prižiūrėti ir remontuoti.

Geriausią lengvai montuojamų modernių grindų dangų asortimentą rasite Lietuvos įmonės MB „Egrindija” interneto svetainėje. Mes visada turime tai, ko jums reikia. MB „Egrindija” konsultantai suteiks papildomos informacijos ir padės išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį modulinių grindų dangų modelį.