MODULINĖS PVC PLYTELĖS – GEROS GRINDYS IR TEISINGAS PASIRINKIMAS

Šiuolaikinės PVC plytelės yra geriausias sprendimas ten, kur negalima įrengti kitų pramoninių grindų, taip pat dangų (keraminių plytelių ar betono dažų), nes:

  1. pagrindas yra netinkamas arba nebetinkamas;
  2. įrenginėjant grindis neįmanoma arba nepageidautina nutraukti veiklos;
  3. grindų dangai skirtas biudžetas yra ribotas.

Geriausias sprendimas – modulinės PVC grindys. Modulinės grindų dangos įrengimas toks paprastas, kad jį galima atlikti tiek patiems, tiek padedant specialistams.

Modulinių PVC grindų dangų taikymo sritys

  1. Dirbtuvių grindys. Neslidžios PVC plytelės atitinka visus reikalavimus, keliamus dirbtuvių ir darbo vietų grindims. Jos neslidžios, atsparios alyvai, atsparios vandeniui ir sugeriančios triukšmą. 
  2. Dėl unikalių savybių ši danga idealiai tinka naudoti pramoninėse ir gamybinėse dirbtuvėse, logistikos salėse, sandėliuose, valdymo patalpose, darbo rūbinėse ir kt.
  3. Dėl greito įrengimo, išmontavimo ir transportavimo galimybės modulinės plytelės yra ideali danga komercinėms patalpoms, ypač sezoninėms ar laikinoms, įrengti. PVC plytelės naudojamos ūkiniams pastatams, parduotuvių salėms, prekybos vietoms, parodų salėms, valgykloms, kavinėms, vasaros zonoms, koncertų scenoms ir kt.
  4. Ieškote grindų, pavyzdžiui, ligoninės, slaugos namų ar kitos įstaigos valgomajam? Čia taip pat pravers modulinės PVC grindys, nes jos atitinka visus sanitarinius reikalavimus. Jos yra higieniškos, saugios, neslidžios, atsparios drėgmei ir karščiui.
  5. Šios grindys taip pat tinka maisto ir gėrimų patalpoms. Higieniškos neslidžios polimerinės plytelės atitinka visus maisto pramonės reikalavimus. Jos atsparios drėgmei ir cheminėms medžiagoms, todėl jas lengva valyti ir dezinfekuoti. Ji sugeria triukšmą gamyboje. Ji klojama kepyklose, mėsos ir žuvies parduotuvėse, alaus daryklose, vyno gamyklose, vaisių ir daržovių perdirbimo įmonėse ir kt.
  6. ESD – modulinė danga užtikrina statinio elektros krūvio pašalinimą iš darbo vietų, todėl sėkmingai naudojama serverinėse, laboratorijose, elektronikos gamybos, matavimo ir valdymo patalpose. Visur, kur naudojama elektros įranga, galima kloti tokias grindis. ESD dangos užtikrina, kad elektros potencialas tarp daiktų ir žmonių būtų išlygintas ir išlaikytas jiems būnant ant grindų. Taip išvengiama tokių pavojų, kaip elektrinių komponentų sugadinimas ar sunaikinimas, elektroninių prietaisų gedimas, elektroniniu būdu valdomų gamybos procesų sutrikdymas, neteisingi matavimai ir sprogimo pavojus.

Lengvai montuojamų grindų dangų, tinkančių bet kokiems poreikiams, rasite MB „Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Turime platų kokybiškų gaminių asortimentą geriausiomis kainomis. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į MB „Egrindija” konsultantus