Naujos kartos grindų apsaugos plėvelės. Kur įsigyti?

Remontuojant ar kraustantis kyla klausimas, kaip apsaugoti grindis nuo pažeidimų, dažų ir purvo. Šiuo metu naudojamos kelios galimybės ir būdai:

  1. Įprasta plastikinė plėvelė. Ji dedama ant visų paviršių: baldų, langų ir grindų. Užklijuokite maskuojamąja juosta. Tačiau tokia plėvelė greitai pažeidžiama ir suplyšta, todėl neapsaugo nuo įbrėžimų. Be to, pro jos pažeistas vietas prasiskverbia skysčiai. Taigi tai pigi, bet ne patikima ir ilgaamžė apsauga. 
  2. Popierius naudojamas baldams ir grindims, įskaitant laiptus, apsaugoti. Tai taip pat pigi, bet nepatikima apsauga, nes popierius, kaip ir plėvelė, greitai pažeidžiamas. Be to, jis akimirksniu sudrėksta nuo drėgmės ir neapsaugo grindų nuo dažų, skiedinių ir vandens.
  3. Speciali tekstilinė apsauginė danga – dažų vilna. Tai puiki daugkartinio naudojimo vandeniui atspari grindų apsauga, nes sumažina dažų plitimą kojomis ir neleidžia jiems patekti ant grindų.
  4. Kilimų apsaugos plėvelė. Tai patogi savaime prilimpanti plėvelė, skirta laikinai apsaugai.

Lipni plėvelė kilimų apsaugai        

Modernus sprendimas kilimams, kiliminėms plytelėms ir minkštiems laiptams apsaugoti yra speciali lipni plėvelė. Ji pasižymi keliomis ypatingomis savybėmis ir privalumais:

  • Ji turi lipnų sluoksnį, kuris patikimai prilimpa prie kilimo ir apsaugo apsaugą nuo slydimo ir slydimo;
  • išardžius plėvelę nelieka klijų pėdsakų;
  • atlaiko dideles apkrovas ir intensyvų naudojimą (atlaiko net sunkių vežimėlių, pastolių ir mažos statybinės įrangos judėjimą).

Norėdami pakloti apsauginę plėvelę, tiesiog ištieskite ją ant kilimo. Dėl ritinio išorėje esančio lipnaus pagrindo plėvelė greitai ir lengvai pritvirtinama prie paviršiaus. 

Tekstilinė danga grindims apsaugoti

Universalus ir patikimas grindų apsaugos būdas – tekstilinė danga. Ją galima klijuoti ant bet kokios grindų dangos: laminato, parketo, plytelių, akmens masės, lenolio. Ją patogu naudoti ant laiptų. Tekstilinė grindų apsaugos danga – tai daugkartinio naudojimo neaustinis vilnonis audinys, kurį sudaro du sluoksniai: neslidus apatinis sluoksnis su specialia drėgmei atsparia sudėtimi ir viršutinis sluoksnis, leidžiantis nuo grindų pasišalinti likusiems garams.

Pirmaujanti Europos interjero apsaugos gaminių, skirtų remonto ir statybos darbams, gamintoja yra Nyderlandų bendrovė „Easydek”. Įmonė gamina modernias plėveles, neaustinius apsauginius audinius, daugiasluoksnes plokštes ir įvairias plastikines paviršių dangas.

Lietuvoje „Easydek” gaminiams atstovauja gerai žinoma įmonė MB „Egrindija”. Pas mus galite įsigyti visą „Easydek” gaminių asortimentą. Apsauginę dangą galite greitai ir paprastai užsisakyti mūsų svetainėje. Mūsų konsultantai mielai suteiks bet kokią jums reikalingą papildomą informaciją.

MB „Egrindija” visada siūlo tik modernius ir kokybiškus sprendimus už prieinamą kainą.